oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର କୁଲୁରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୭ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ମୃତ
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ନବରାତ୍ର ପୂଜା, ମାଆଙ୍କ ଷୋଡ଼ଶ ପୂଜାପାଠରେ କମ୍ପୁଛି ଶକ୍ତିପୀଠ
  • ||
  • ମୋହନା : ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୨୪ଯାତ୍ରୀ
  • ||

ମଦରେ ପାଣି ମିଶାଇ ଚାଲିଥିଲା ଚୋରା କାରବାର, ଚଢାଉରେ ପଦାକୁ ଆସିଲା ସତ

14/11/2021 at 12:33 PM

ପାଟଣା ୧୪।୧୧: ଗୋଟିଏ ବୋତଲ ମଦରେ ପାଣି ମିଶାଇ ତିଆରି କରୁଥିଲେ ୨ ବୋତଲ ମଦ ।  ଅବକାରୀ ବିଭାଗ  ଚଢ଼ାଉ କରି ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରୁ ୮୮ ଲିଟର ଏବଂ ଏକ ହୋଟେଲରୁ ୩୮ ଲିଟର ନକଲି ମଦ ଜବତ କରିଛି । ଘଟଣାରେ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ହେଲେ  ଉଖୁଣ୍ଡା ବିଦେଶୀ ମଦ ଦୋକାନର ମ୍ୟାନେଜର ଦିନେଶ ପ୍ରସାଦ ଓ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଉଚିତ କୁମାର ସାହୁ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ବାରିଆ ଥାନା ଉଖୁଣ୍ଡା ବଜାରରେ ଏକ ଢ଼ାବାରୁ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ନକଲି ମଦ ଜବତ କରିବା ସହ ନକଲି ମଦ ତିଆରି କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି । ଉଖୁଣ୍ଡା ବଜାର ଉପରେ ଥିବା ବିଦେଶୀ ମଦ ଦୋକାନ ଓ ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ନକଲି ମଦ ବିକ୍ରି ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଥିଲା । ଏହାପରେ ସମ୍ବଲପୁର ଉତ୍ତରାଞ୍ଚଳ ଡେପୁଟି କମିଶନର ଡମ୍ବୁରୁଧର ଖଣ୍ଡା, କେନ୍ଦୁଝର ଅବକାରୀ ଅଧୀକ୍ଷକ ସୀତାକାନ୍ତ ମୁଦୁଲିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ସମ୍ବଲପୁର ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗ ଏବଂ ଝୁମ୍ପୁରା ଅବକାରୀ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲେ ।  ଉଖୁଣ୍ଡା ବିଦେଶୀ ମଦ ଦୋକାନ ଦ୍ବାରା ହାତ ତିଆରି ମଦକୁ ବିଦେଶୀ ଛାପା ଲଗାଇ ବିକ୍ରି କରାଯାଉଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା । ଏହାପରେ ଉଭୟଙ୍କ ହୋଟେଲ ଓ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ୮୮ ଲିଟର ବେଦେଶୀ  ନକଲି ମଦ ଏବଂ ଉଖୁଣ୍ଡା ବଜାର ଏକ ହୋଟେଲରୁ ୩୮ଲିଟର ବିଦେଶୀ ନକଲି ମଦ ଜବତ ହୋଇଛି ।  ୨ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମଦ ଦୋକାନରୁ ମଦ ଆଣିବା ପରେ ପାଣି ମିଶାଇ ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ । ଗୋଟିଏ ବୋତଲ ମଦକୁ ଦୁଇ ବୋତଲ ମଦ ତିଆରି କରି ଲୋକଙ୍କୁ ଠକି ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ । ବେଆଇନ ମଦ ତିଆରି ଅଭିଯୋଗରେ ୨ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଗିରଫ କରିଛି ।

   Related Posts