scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରୁ ନକଲି ଚା’ ପତି କାରଖାନା ଠାବ: କାରଖାନା ମାଲିକ ଫେରାର୍

12/03/2019 at 8:55 AM

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ୧୨/୩ : କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଖର୍ଦ୍ଧାସାହିରୁ ଏକ ନକଲି ଚା’ ପତି କାରଖାନା ଠାବ | ନକଲି ଚା’ପତି କାରଖାନା ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ବିପୁଳ ପରିମାଣର ନକଲି ଚା’ ପତି ଜବତ କରିଛି ପୁଲିସ | ଏଠାରେ ଏକ ଘରେ ନକଲି ଚା ପତି ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ଖବର ପାଇ ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ ସୋମବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା | ଚଢାଉ ବେଳେ ଖର୍ଦ୍ଧା ସାହିରେ ଥିବା କାରଖାନାରୁ ବହୁ ପରିମାଣରରେ ନକଲି ଚା’ ପତି, ବିଭିନ୍ନ ନାମି ଦାମୀ ଚା’ କମ୍ପାନୀର ଜରି, ଚା’ ପତି ତିଆରି ମେସିନ୍, ଚା’ ପତି ପ୍ରସ୍ତୁତ ରେ ବ୍ୟବହୃତ କଞ୍ଚା ମାଲ୍ ଜବତ କରିଥିଲା | ଏହା ସହିତ କିଛି ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ କମ୍ପାନୀର ନକଲି ଦେହ ଲଗା ତେଲ ମଧ୍ୟ ଜବତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଚଢାଉ ବେଳେ କାରଖାନାର ମାଲିକ ଫେରାର୍ ହୋଇଯାଇଛି |

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଂଚଳରେ ନକଲି ଚା’ପତି ଏବଂ ନକଲି ଦେହ ଲଗା ତେଲ ବିକ୍ରି ହେଉଥିବାର ଖବର ପାଇଥିଲା ପୋଲିସ | ଫଳରେ ଗତକାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା ପୋଲିସ |

ଠାବ ହୋଇଥିବା ନକଲି କାରଖାନା କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସହରରୁ ମାତ୍ର ୮ରୁ ୧୦ କି:ମି: ଦୂର | ପାଖରେ ଏକ ବଡ ବଜାର ମଧ୍ୟ ରହିଛି | କିନ୍ତୁ ଯେଉଁ ଘରେ ଏସବୁ ନକଲି କାରବାର ଚାଲିଥିଲା, କେହି ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଟେର ପାଇନଥିଲା | ନକଲି ଜିନିଷ ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ଖବର ପୋଲିସ ପାଇଥିଲା | ଖବରପାଇ ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା | ଏକାଧିକ ଲୋକ କାରଖାନା ଚଳାଉଥିଲେ | ଗାଁ ଭିତରେ ଏକ ଘର ଭଡା ନେଇ ଏମାନେ ନକଲି କାରବାର କରୁଥିଲେ | ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି | ଏହି ଘଟଣାରେ ଆଉ କିଏ କିଏ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାର ନେଟୱାର୍କ କେଉଁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟାପିଛି ସେନେଇ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି |

   Related Posts