ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଅସରାଏ ବର୍ଷାରେ ବେହାଲ ସହର: ରାସ୍ତାରେ ଲହଡି ମାରୁଛି ପାଣି, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ

27/08/2021 at 8:41 AM

ସାଲେପୁର ୨୭/୦୮: ଅସରାଏ ବର୍ଷାରେ ବଜାରର ପ୍ରମୁଖ ରାସ୍ତାରେ ଲହଡି ମାରୁଛି ପାଣି । କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ପ୍ରମୁଖ ବଜାର ହେଉଛି ସାଲେପୁର । ସାଲେପୁର ଦେଇ ପ୍ରତିଦିନ ହଜାର ହଜାର ଗାଡି ମୋଟର ଯାତାୟାତ କରିଥାଆନ୍ତି କଟକ ଚାନ୍ଦବାଲି ରାସ୍ତାରେ । ସାଲେପୁର ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାକୁ ସଂଯୋଗ କରୁଥିବା ସାଲେପୁର କୁଆଁପାଳ ରାସ୍ତାରେ ଆଣ୍ଠୁଏ ଲେଖାଏ ପାଣି ଜମୀରହିଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ।

ଯାହାଦ୍ୱାରା କି ଯାତାୟାତରେ ବହୁ ଅସୁବିଧା ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ଲୋକମାନେ । ସାଲେପୁର ବଜାରକୁ ଲାଗିଥିବା ଗାଁରେ ସ୍ଥିତି ପୁରା ବେହାଲ।, ମାଛୁଆତି, ଚନ୍ଦ୍ରଦେଇପୁର, ଲୁଣାହାର, ରୋଧପୁର ସାଲେପୁର ଖେଳପଡିଆ, ତହସିଲ, ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସହ ସାପ୍ତାହିକ ହାଟରେ ଆଣ୍ଠୁଏ ପାଣି ଲହଡି ମାରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଯାତାୟାତ ଏକ ପ୍ରକାର ଠପ ହେବା ସହ ଜନଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡିଛି ।

ବିଗତ ଦିନରେ ସାଲେପୁର ବଜାର ଏକ ମୁଖ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହେଉଛି, ଡ୍ରେନେଜ ସମସ୍ୟା । ଏହି ସମସ୍ୟା ର ସମଧାନ ପାଇଁ ବିଗତ ଦିନରେ ବହୁବାର ପ୍ରଶାସନକୁ ଜଣାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହାର କୌଣସି ସମାଧାନ କରାଯାଇନାହିଁ । ଯାହାର ଫଳ ଅସରାଏ ବର୍ଷାରେ ନାହିଁ ନଥିବା ଅସୁବିଧା ଭୋଗିବାକୁ ପଡୁଛି । ତ୍ୱରିତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ସାଧାରଣରେ ଦାବି ହେଉଛି ।

   Related Posts