AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ପରଭେଜ୍ ମୁଶାରଫ୍, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁବାଇରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା, ୨୪୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ରାସ୍ତାରେ ଗୁପ୍‌ଚୁପ୍ ଖାଉଥିଲେ ତିନି ଭଉଣୀ, କାର୍ ଚଢ଼ାଇଦେଲା ମଦ୍ୟପ ଡ୍ରାଇଭର, ଜଣେ ମୃତ

28/11/2022 at 10:58 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୮/୧୧: ମଦ୍ୟପ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଉନ୍ମତ୍ତ କାଣ୍ଡ। ମଦପିଇ ଗାଡ଼ି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଗୁପ୍‌ଚୁପ୍ ଖାଉଥିବା ତିନି ଭଉଣୀଙ୍କ ଉପରେ ଚଢ଼ାଇଦେଲେ କାର୍। ଫଳରେ ଜଣେ ଛଅ ବର୍ଷର ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ନୋଏଡା ସେକ୍ଟର-୪୫ ସଦରପୁର ଗ୍ରାମରେ ଘଟିଥିଲା। ଯେଉଁଠାରେ ତିନି ଭଉଣୀ, ରିୟା, ଅନୁ ଏବଂ ଅଙ୍କିତା ଗୁପ୍‌ଚୁପ୍ ଖାଉଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଗାଡ଼ି ଚଢ଼ାଇଦେଇଥିଲା ଜଣେ ମଦ୍ୟପ ଡ୍ରାଇଭର।

ତେବେ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଠାରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ୬ ବର୍ଷୀୟ ରିୟାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ସେହିପରି ୧୫ ବର୍ଷୀୟ ଅନୁଙ୍କୁ ମେରୁଦଣ୍ଡରେ ଆଘାତ ହୋଇଛି ଏବଂ ୧୮ ବର୍ଷୀୟ ଅଙ୍କିତା ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ପୋଲିସ୍ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଆହତଙ୍କ ମା’ ମଧ୍ୟ ନିକଟରେ ଥିଲେ ସୌଭାଗ୍ୟବଶତଃ ସେ ବର୍ତ୍ତିଯାଇଥିଲେ। କାରଟି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟାଇବା ପରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ନିକଟରେ ଏକ ଇଟା ଭାଟ୍ଟିରେ ପିଟି ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଥିବା ଲୋକେ ଡ୍ରାଇଭରକୁ କାବୁ କରିଥିଲେ। ଏବଂ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ କାର୍ ଜବତ କରିଛି।

   Related Posts