ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ନିଶାରେ ଚୂର୍ ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ୍‌ଙ୍କ ହଙ୍ଗାମା, ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସହ ମିଶି କଲେ ଉତପାତ୍: ଶେଷରେ ଗଲେ ଜେଲ୍

13/08/2022 at 1:03 PM

ଜୟପୁର ୧୩/୦୮: ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ହୋଟେଲରେ ହଙ୍ଗାମା କରିବା । ଶେଷରେ ଜେଲ ଗଲେ ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ୍ । ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସଙ୍କ ସହ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ସୂଚନା ଥାଉକି, ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ୍ ଜଣଙ୍କ ରାଜସ୍ଥାନର ଜୟପୁରର ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ହଙ୍ଗାମା କରିଥିଲେ । ନିଶାରେ ଚୂର ହୋଇ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ଉତପାତ୍ କରିଥିଲେ । ପରିସ୍ଥିତି ଏମିତି ହୋଇଥିଲା ଯେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଅଭିଯୋଗ ।

ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କୁ ଓ ଅନ୍ୟ ୫ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ପୋଲିସ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରାଚୀ ସିଂହ ଓ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟକୁ ଖାଇବାକୁ ଆସିଥିବା ଗୋଟିଏ ପରିବାର ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିଥିଲେ । ଝଗଡା ଏମିତି ତୀବ୍ର ହୋଇଥିଲା ଯେ, ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ ପ୍ରାଚୀ ଓ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ଉକ୍ତ ପରିବାରଙ୍କ କାରର ଗ୍ଲାସକୁ ବିୟର ବୋତଲ ବାଡେଇ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ପରିବାରର ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପ୍ରାଚୀ ସିଂହ, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କାର୍ତ୍ତିକ ଚୌଧୁରୀ, ବିକାଶ ଖଣ୍ଡେଲୱାଲ ଏବଂ ନେହାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଚାରିଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା । ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜାମିନରେ ଅଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ଚାଲିଛି ।

   Related Posts