oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ 5G ମୋବାଇଲ ସେବା, ପ୍ରଗତି ମଇଦାନରେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ସୀମାରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଡ୍ରୋନ ଦେଖାଯିବା ପରେ ଆକ୍ସନରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ, ଅନେକ ଗାଁରେ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଜାରି

18/09/2022 at 5:14 PM

କାଶ୍ମୀର: ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରର ସାମ୍ୱା ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଡ୍ରୋନ ଦେଖାଯିବା ପରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ଆକ୍ସନକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଏବଂ ସିଆରପିଏଫର ମିଳିତ ଟିମ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସୀମାର ବହୁ ଗାଁରେ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଡ୍ରୋନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ସେହି ଅଞ୍ଚଳରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ବ୍ୟାପକ ମୁତୟନ କରାଯାଇଛି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା କୌଣସି ଆପତ୍ତିଜନତ ବସ୍ତୁ ମିଳି ନାହିଁ ।

ଶନିବାରଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ରବିବାର ଯାଏଁ ଚାଲିଛି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା କୌଣସି ଆପତ୍ତିଜନକ ବସ୍ତୁ ମିଳି ନଥିବା ପୋଲିସ ଆଇଜି (ଅପରେସନ) ଗରୁ ରାମ ଭାରଦ୍ୱାଜ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି, ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଡ୍ରୋନ ବାବଦରେ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା ଏବଂ ଏହା ପାକିସ୍ତାନୀ ଡ୍ରୋନ ଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ଡ୍ରୋନଟି ସାମ୍ୱାର ୧୦ କିଲୋମିଟର ଦକ୍ଷିଣରେ ରୀଗଲ ଶିବିର ନିକଟ ସାରଥି କଲା, ଡେରା ଏବଂ ମଦୁନ ଗାଁରେ ଉପରେ ପ୍ରାୟ ୫ ମିନିଟ ଧରି ଉଡିଥିଲା।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସୀମାରେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ କଡାକଡି କରାଯିବା ପରେ ପାକିସ୍ତାନରେ ଥିବା ଆତଙ୍କୀମାନେ ହତିଆର ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ଡ୍ରୋନର ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି। ଘାଟିରୁ ଏହିପରି ଅନେକ ଡ୍ରୋନ ଜବତ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts