ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ: ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ଶରୀରରେ ରହିଛି ଅନେକ କ୍ଷତଚିହ୍ନ
  • ||
  • ସମ୍ୱଲପୁର: ଜଳିଗଲା ଘରୋଇ ବସ୍ ନାଗରାଜ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଗଲେ କଣ୍ଡକ୍ଟର
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ନାଳରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପାଖରେ ପଡିଛି ବାଇକ ଓ ମଦବୋତଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୋକ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ୧୫ ବଖରା, ୨ ଗୋ-ମାତା ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • କଟକ: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝରଣା ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||

ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଗାଧୁଆ ଭିଡିଓ ସୁଟ୍‌ କଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଆଉ ତାପରେ…

30/09/2021 at 9:26 AM

ଭୋପାଳ ୩୦।୦୯: ଅଜବ ମାମଲା । ଯାହାକୁ ଆପଣ ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନିଜ ଡ୍ରାଇଭର ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରୁଛନ୍ତି । ଏନେଇ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦିଆଯାଇଛି । ଏତଲା ପରଠାରୁ ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର ରହିଛି । ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଜଣଙ୍କ ଗାଧୋଉଥିବା ସମୟରେ ଡ୍ରାଇଭର ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ କରିବା ସହ ବ୍ଲାକମେଲ କରୁଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି । ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଭୋପାଳରୁ ଏକ ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଡ୍ରାଇଭର ଜଣେ ପୋଲିସ କନେଷ୍ଟବଳ ।  ସେ ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଡ୍ରାଇଭର ଭାବେ କାମ କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ନିଜର ଖରାପ ମନୋଭାବ ଲାଗି ଏବେ ବଦ୍‌ନାମ ହୋଇଛନ୍ତି ଡ୍ରାଇଭର । ମହିଳା ଅଧିକାରୀ ଗାଧୋଉଥିବା ସମୟରେ ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ କରୁଥିଲେ ଡ୍ରାଇଭର ।

ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଗାଧୋଉଥିବା ସମୟରେ ଡ୍ରାଇଭର ଜଣଙ୍କ କବାଟ ତଳେ ମୋବାଇଲ ରଖିଥିଲେ । ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ ହେଉଥିବା ନେଇ ମହିଳା ଅଧିକାରୀ ଜଣଙ୍କ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲେ । ତୁରନ୍ତ ସେ ଖୋଲତାଡ଼ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ  ପ୍ରକୃତ ସତ ପଦାକୁ ଆସିଥିଲା । ବାଥରୁମ୍‌ର କବାଟ ତଳେ ମୋବାଇଲ ରଖି, ଏହାଦ୍ୱାରା ଗାଧୋଉଥିବା ସମୟର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ରେକଡିଂ କରୁଥିଲେ ଡ୍ରାଇଭର । ଏହା ଜାଣିବା ପରେ  ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ତୁରନ୍ତ  ବାଥରୁମ୍ ବାହାରକୁ ପଳାଇ ଆସିଥିଲେ । ସେପଟେ ଏହାଦେଖି ଡ୍ରାଇଭର ଜଣଙ୍କ ତୁରନ୍ତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା ।  

ସେହିପରି ମହିଳା ଅଧିକାରୀ ଜଣଙ୍କ ଆହୁରୀ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୨୬ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଡ୍ରାଇଭର ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଥିଲା  ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପାଞ୍ଚ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲା । ମହିଳା ଅଧିକାରୀ ଜଣଙ୍କ ଏତେ ଟଙ୍କା ଦେଇପାରିବେନି ବୋଲି କହିଥିଲେ ମହିଳା ଅଧିକାରୀ । ଏହାପରେ ଡ୍ରାଇଭର ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ବଦ୍‌ନାମ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ।  ପରେ ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ସତ ହୋଇଥିଲା ।

   Related Posts