Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠଗଡ: ହଟିଲା କଟକଣା, ନୂଆ ବର୍ଷରୁ ବାବା ଧବଳେଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ବାତ୍ୟାର ରୂପନେବ ଗଭୀର ଅବପାତ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା
  • ||
  • ୧୭ ଜଣିଆ ରଣଜୀ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା : ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ସେନାପତି ଅଧିନାୟକ, ୪ ନୂଆ ମୁହଁ
  • ||
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

ବିନା ମେକଅପ୍‌ରେ କେମିତି ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ବଲିଉଡ୍ ଦିଭା, ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସ୍ୱାମୀ କହିଲେ ଏମିତି…

8/10/2021 at 8:55 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ  ୦୮/୧୦: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଡ. ରାମ ନେନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ସକ୍ରିୟ। ସେ ପ୍ରତିଦିନ ନିଜ କାମରୁ ସମୟ ବାହାର କରି ନିଜ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରନ୍ତି। ଆଉ ସେହି ମୁହୂର୍ତ୍ତଗୁଡିକର ଫଟୋକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଡକ୍ଟର ଶ୍ରୀରାମ ନେନେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଏକ ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏହି ଫଟୋ ସେହି ସମୟର ଯେତେବେଳେ ଦୁହେଁ ସ୍କୁବା ଡାଇଭିଂ ଶିଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ମାଧୁରୀ ଫଟୋରେ ବିନା ମେକଅପରେ ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି।

ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ଶ୍ରୀରାମ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଫ୍ଲୋରିଡାର ଗ୍ରୀଷ୍ମ ମଧ୍ୟଭାଗରେ ଏକ ଗରମ ପାର୍କିଂ ସ୍ଥାନରେ ସ୍କୁବା ଡାଇଭିଂ ଶିଖିବା ପାଇଁ କିଛି ବି ନାହିଁ। ଫଟୋରେ ମାଧୁରୀ ଏବଂ ନେନେ ୟଙ୍ଗ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। ଫଟୋରେ, ମାଧୁରୀ ଏବଂ ଶ୍ରୀରାମ ୱେଟସୁଟ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଗିଅର ପିନ୍ଧି କ୍ୟାମେରାରେ ପୋଜ୍ ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଉପରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଲାଇକ୍ ଓ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଯଦିଓ କିଛି ଲୋକ ମେକଅପ୍ ବିନା ମାଧୁରୀଙ୍କୁ ଦେଖି ଟିକେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିବାବେଳେ କିଛି ଲୋକ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି। ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ମେକଅପ୍ ବିନା ମାଧୁରୀଙ୍କୁ ଦେଖି ଲେଖିଛନ୍ତି – ମାଧୁରୀକ ବିନା ମେକଅପ୍ ରେ କିପରି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। ସେହି ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ପୁରା ସ୍କୁବା ଗିଅରରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର କିପରି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି???

   Related Posts