vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଚଳିତ ବର୍ଷର ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ମୋଟ୍ ପାସ୍ ହାର ୯୦.୫୫ ପ୍ରତିଶତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଘରୋଇ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ହେଲା ମହଙ୍ଗା, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ବଢିଲା ୫୦ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ରାଉରକେଲାରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||

ଅନ୍ଧ ବିଶ୍ବାସର କରୁଣ ପରିଣତି : ଗୁଣି ଗାରେଡ଼ି ସଂଦେହରେ ଆଇ ଓ ନାତିକୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା

20/08/2019 at 5:14 PM

ବଡବିଲ ୨୦|୮: ପୁଣି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଅନ୍ଧ ବିଶ୍ବାସର କରୁଣ ପରିଣତି । ଗୁଣି ଗାରେଡ଼ି ସଂଦେହରେ ଜେଜେମା ଓ ସମ୍ପର୍କୀୟ ନାତିକୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା । ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ବାମେବାରୀ ଥାନା ନୟାଗଡ଼ ନେଙ୍କଡ଼ାପାଲି ଗାଁରେ । ଘଟରାରେ ୩ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ପୋଲିସ ।

କେନ୍ଦୁଝରରେ ଡବଲ ମର୍ଡ଼ର । ଗୁଣି ଗାରେଡ଼ି ସଂଦେହରେ ଦୁଇ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ  ହତ୍ୟା । ସ୍ଥାନୀୟ ବାମେବାରୀ ଥାନା ନୟାଗଡ଼ ନେଙ୍କଡ଼ାପାଲି ଗାଁରେ ୭୫ବର୍ଷିୟା ବୃଦ୍ଧା ସୁବାସ ମୁଣ୍ଡା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ନାତି ଚୈତନ୍ୟ ମୁଣ୍ଡାଙ୍କୁ କିଛି ଲୋକ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବାମେବାରୀ ଥାନା ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହ ଦୁଇଟିକୁ ଜବତ କରିବା ସହ ଛାନଭିନ୍‌ ଜାରି ରଖିଛି । ଘଟଣାରେ ୩ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରା ଉଚରା ଚଳାଇଛି ପୋଲିସ ।

ଘଟଣାରେ ବିଜୁ ମୁଣ୍ଡା, ରାମ ମୁଣ୍ଡା ଏବଂ ସାନୁ ମୁଣ୍ଡାଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ପୋଲିସ । ତେବେ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ କାଳେ ସୁବାସ ମୁଣ୍ଡାଙ୍କ ଗୁଣି ଗାରେଡ଼ି ଯୋଗୁଁ ଝିଅର ଦେହ ଖରାପ ହେଉଥିବା  ସଂଦେହ କରିଥିଲେ ରାମ ମୁଣ୍ଡାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ । ଏହାକୁ ନେଇ ଗଲା ରବିବାର ବୃଦ୍ଧା ସୁବାସ ମୁଣ୍ଡାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ରାମ ମୁଣ୍ଡାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା କୁହାଯାଉଛି । ତେଣୁ ସୋମବାର ରାତିରେ ଘଟିଥିବା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ଏମାନଙ୍କ ହାତ ଥାଇପାରେ ବୋଲି ସଂଦେହ କରୁଛନ୍ତି ଗ୍ରାମବାସୀ ।

କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲାରେ ପୁଣି ଥରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଅନ୍ଧ ବିଶ୍ବାସର କରୁଣ ପରିଣତି । ଜିଲ୍ଲାପ୍ରଶାସନ ତରଫରୁ ଅନ୍ଧବିଶ୍ବାସ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ପ୍ରୟାସ କରାଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏବେ ବି ସଚେତନତା ଅଭାବରୁ ବାରମ୍ବାର ଏଭଳି କାଣ୍ଡ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ।

   Related Posts