ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପୁଣି ରାଗିଂ ଅଭିଯୋଗ, ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ ଜୁନିୟରଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ସିନିୟର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗୁମର ଖୋଲିଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ, ଇଡି ହାତରେ ଲାଗିଛି ବିସ୍ଫୋରକ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||

ସାରାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ କରଣଙ୍କୁ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ସନ୍ନି ଦେଓଲ୍‌, ଅଫରକୁ ମନା କଲେ ଅମୃତା ସିଂ

23/10/2022 at 11:39 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୩।୧୦: ବଲିଉଡ୍‌ର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ସନ୍ନି ଦେଓଲ। ତାଙ୍କ ପୁଅ କରଣ ଦେଓଲଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପରି ଲୋକପ୍ରିୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । କହିବାକୁ ଗଲେ କରଣ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରି ସାରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସନ୍ନି ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ପୁଅ ସାରାଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରନ୍ତୁ । ସାରା ୨୦୧୮ରେ କେଦାରନାଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବାବେଳେ କରଣ ଦେଓଲ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ୨୦୧୯ରେ ପାଲ ପାଲ ଦିଲ କେ ପାସରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସାରାଙ୍କ ମାଆ ଅମୃତା ସିଂ ଏହା ପାଇଁ ଆଦୌ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହନ୍ତି।

ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ , ସନ୍ନି ଦେଓଲ ଅମ୍ରିତାଙ୍କ ସହ କରଣ ଏବଂ ସାରାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଡେବ୍ୟୁ ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ।  କିନ୍ତୁ ଅମୃତା ଏଥିରେ ସହମତ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ମନା କରି ଦେଇଥିଲେ। ସେ ଭାବିଥିଲେ କି ଅମୃତା ଏଥିପାଇଁ କଦାପି ମନା କରିବେ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଯାହା ଘଟିଲା ସେ କେବେ ଆଶା କରିନଥିଲେ ।ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶ୍ନ ହେଉଛି ସନ୍ନି ଦେଓଲ ନିଜେ ତାଙ୍କ ସମୟରେ ଜଣେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଥିଲେ। ଯିଏ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆକ୍ସନ୍ ଫିଲ୍ମରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅମୃତା କାହିଁକି ସନ୍ନିଙ୍କ ପୁଅ ସହିତ ତାଙ୍କ ଝିଅର ଡେବ୍ୟୁକୁ ମନା କରିଦେଲେ?

ଏହା ପଛର କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ନିଜର ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ନୁହେଁ ତ । ବାସ୍ତବରେ ସନ୍ନି ଏବଂ ଅମୃତା ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହାର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଉଭୟ ଖୁବ୍ ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ। ଉଭୟ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ଆଗକୁ ନେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ଅମୃତା ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ। ଯାହା ସନ୍ନିଙ୍କୁ ଅଧିକ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ସନ୍ନିଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ।

   Related Posts