Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ମିଷ୍ଟ୍ରିମ୍ୟାନ୍‌ ସହ ଦିଶାଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍‌, ଫ୍ୟାନ୍ସ କହିଲେ-ଟାଇଗର ଅଭି ଜିନ୍ଦା ହୈ..

19/11/2022 at 2:26 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୯।୧୧: ବଲିଉଡ ଫିଟ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଶା ପଟାନି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଆକ୍ଟିଭ୍‌ ରହିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ କାରଣ ପାଇଁ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍ ହେବାର ଖବର ହେତୁ ଦିଶା ଲାଇମ୍ ଲାଇଟରେ ରହିଥିଲେ। ଏବେ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ମିଷ୍ଟ୍ରିମ୍ୟାନ୍‌ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।  ଏହି ରହସ୍ୟମୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଦିଶାଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ବାସ୍ତବରେ, ଦିଶା ପଟାନୀ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅପେକ୍ଷା ତାଙ୍କ ଲଭ୍‌ ଲାଇଫ୍‌କୁ ନେଇ ବେଶୀ ଆଲୋଚନାରେ ରୁହନ୍ତି। ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ଖବର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କୁ ମିଷ୍ଟ୍ରିମ୍ୟାନ୍‌ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଦିଶା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଡିନର କରିବାକୁ ଯାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ, ତେଣୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ସେଲଫି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଦିଶାଙ୍କୁ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଦେଖି ଖୁସି ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ବିଷୟରେ ପଚାରି ନାନା କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି।

ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବନ୍ଧୁ କି ପ୍ରେମିକ’, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଟାଇଗର ଭାଇ କେଉଁଠାରେ?’ ଏହି ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଥିଲେ, ଟାଇଗର ଅଭି ଜିନ୍ଦା ହୈ। ବାସ୍ତବରେ, ଦିଶା ପଟାନୀଙ୍କ ସହ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଟ୍ରେନର ଆଲେକ୍ସଜାଣ୍ଡାର୍ ଆଲେକ୍ସ । ଯିଏ ଜଣେ ଅଭିନେତା-ମଡେଲ୍ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି। ଆଲେକ୍ସଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଫଟୋ ବିଭିନ୍ନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଯାହା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନା କରିବାର ଆଶା ବଢାଇ ଦେଇଛି।  

   Related Posts