Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌ଲେସ୍‌ ଗାଉନ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଲେ ଦିଶା ପଟାନୀ : ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ଦେଲେ ଏପରି କମେଣ୍ଟ…

4/10/2021 at 11:20 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୪/୧୦: ଦିଶା ତାଙ୍କ ହଟନେଶ୍ ଓ ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋ ପାଇଁ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ବେଶ୍‌ ଜଣାଶୁଣା । ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦିୱାନା କରିଥାନ୍ତି ।ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଦିଶା ଖୁବ୍‌ ଆକ୍ଟିଭ୍‌ ରୁହନ୍ତି । ସବୁ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଦିଶା ହେଉଛନ୍ତି ଅନ୍ୟତମ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ଯେକୌଣସି ଫଟୋସୁଟ ହେଉ ନା କାହିଁକି, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହୁଏ । କିନ୍ତୁ ଏଥର ସେ ନିଜର ସିଜଲିଂ ଅବତାର ଦେଖାଇଛନ୍ତି । ଦିଶା ଏକ କଳା ଡ୍ରେସ୍‌ରେ ତାଙ୍କ ହଟ୍‌ ଲୁକ୍ ସହିତ ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ସମସ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲା।

ଦିଶା ଏକ କଳା ରଙ୍ଗର ଷ୍ଟ୍ରାପଲେସ୍ ରଫଲ୍ ଗାଉନ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସେ ତଳେ ବସିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ କେଶ ଉଡୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଟାଇଗରଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି କି – ‘ଟାଇଗର ଜୀବିତ।’ ଦିଶାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବାବେଳେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ କହିଥିଲେ କି – ‘ଏହା ମୋର କ୍ରସ୍’ । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି କି – ‘ସୁନ୍ଦର’। ଦିଶା ତାଙ୍କ ଫଟୋ ସହିତ ସେଲିବ୍ରିଟି ଷ୍ଟାଇଲିଷ୍ଟ ଆସ୍ତା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ଶଶା ଜୟରାମଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏହା କ୍ଲିକ୍ କରାଯାଇଛି ।

ଦିଶା ପାଟାନୀଙ୍କ ନିକଟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ​​’ରାଧେ’, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଥିଲେ। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ ‘ଏକ ଭିଲେନ୍ ରିଟର୍ନସ୍’ରେ ନଜର ଆସିବେ।

   Related Posts