Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୩ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ସହିତ ବୋଲେରୋ ଜବତ; ୨ ଚୋରା ଚାଲାଣକାରୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ଦେଶରେ କମିଲା କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮୮୧୩ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ଘରେ ପଶିଗଲା ଟ୍ରକ୍ : ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମେତ ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଭାରତକୁ ବଡ ଝଟ୍‌କା ଦେଲା ଫିଫା : ଏଆଇଏଫଏଫକୁ କଲା ସସପେଣ୍ଡ୍, ମହିଳା ବିଶ୍ୱକପ ଆୟୋଜନ ଅଧିକାର ବି ଛଡାଇ ନେଲା
  • ||
  • ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ପ୍ରଶଂସକ : ଟିକେଟ୍ ବୁକିଂ ବେଳେ କ୍ରାଶ୍ ହୋଇଗଲା ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ବିହାର କ୍ୟାବିନେଟର ସଂପ୍ରସାରଣ, ଶପଥ ନେବେ ୩୧ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ବଲିଉଡ ନିର୍ଦେଶକ ହନି ତ୍ରେହାନ୍ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଦେଲେ ସୂଚନା

28/08/2020 at 11:03 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୮/୮: ଜୁଲାଇ ୩୧ ତାରିଖରେ ଓଟିଟିରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ‘ରାତ ଅକେଲି ହେ’ର ନିର୍ଦେଶକ ହନି ତ୍ରେହନ କରୋନା ଭାଇରସରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହି ଭାଇରସରେ ପୀଡ଼ିତ ହେବାର ଖବର ସେ ନିଜେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ହନି ଏବିଷୟରେ ବିଏମସିକୁ ମଧ୍ୟ ସୂଚିତ କରିଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ ୧୦ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଯେଉଁମାନେ ଆସିଛନ୍ତି ସେମାନେ ନିଜ କରୋନା ଟେଷ୍ଟ୍ କରାଇ ନିଅନ୍ତୁ।

ହନି ଫିଲ୍ମ ‘ରାତ ଅକେଲି ହେ’ରୁ ନିର୍ଦେଶନା ଦୁନିଆରେ ପାଦ ରଖିଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକୀ ଏବଂ ରାଧିକା ଆପ୍ତେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା​ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଗତ ଗୁରୁବାର ଦ୍ବିପ୍ରହରରେ ହନି ଟ୍ବିଟରରେ ଲେଖିଥିଲେ,‘ ଆଜି ତାଙ୍କର କରୋନା ଭାଇରସର ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଛି। ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୂରା ଷ୍ଟାଫଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ୍ କରାଯିବ। ତାଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ ୧୦ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଯେଉଁମାନେ ଆସିଛନ୍ତି ସେମାନେ ନିଜ କରୋନା ଟେଷ୍ଟ୍ କରାଇ ନିଅନ୍ତୁ।

ହନି ତ୍ରେହାନ୍ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦେଶନାରେ ନୂଆ ଥିଲେ ବି କାଷ୍ଟିଂ ଡାଇରେକ୍ସନରେ ତାଙ୍କର ପାଖାପାଖି ୨ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି। ସେ କମାଣ୍ଡୋ ୩,ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା-ଦ କୁଇନ୍ ଅଫ୍ ଝାନସି,ଫୁକରେ ରିଟର୍ଣ୍ଣସ୍,ହିନ୍ଦୀ ମିଡିୟମ୍,ରଇସ୍,ଫୋର୍ସ ୨,ଉଡ଼ତା ପଞ୍ଜାବ,ତଲଓ୍ବାର ଭଳି କେତେକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମର କାଷ୍ଟିଂ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୋନଚିଡ଼ିଆ,ଏ ଡେଥ ଇନ ଦ ଗଞ୍ଜ,ତଲଓ୍ବାର ଭଳି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ ସହ ମଧ୍ୟ ଜଡ଼ିତ ଅଛନ୍ତି। ଦିବଂଗତ ଅଭିନେତା ଋଷି କପୁରଙ୍କ ଜୁହି ଚାଓ୍ବଲାଙ୍କ ସହ ଶେ​‌ଷ ଫିଲ୍ମ ‘ଶର୍ମାଜୀ ନମକିନ’ର ନିର୍ମାଣ ମଧ୍ୟ ହନି କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ଏବେ ବି ରିଲିଜ ହୋଇନାହିଁ।

   Related Posts