scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ମାତିଛନ୍ତି ଡିଜିଟାଲ ସୁନ୍ଦରୀ, ସେକ୍ସ ଚାଟିଂ ପରେ ଆସୁଛି ମେସେଜ୍- ‘ଦେଖିଲୁ ତ ୧୦ ହଜାର ଦେ’

13/07/2021 at 11:22 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୩/୦୭:  ଦେଖିଲୁ ତ, କେମିତି ଲାଗିଲା । ହଉ ଏଥର ଦେ ୧୦ ହଜାର । ଦବୁ ନାଁ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିବି । ନୟାପଲ୍ଲୀରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କୁ  ଏମିତି ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରିଛନ୍ତି ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ । ଏଇ ତଥାକଥିତ ଡିଜିଟାଲ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓ ଚାଟିଂ ଏବେ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଛି ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ । କେବଳ ଇଏ ଜଣେ ନୁହଁନ୍ତି, ଏମିତି କିଛି ଧନୀକ ଯୁବକ, ବ୍ୟବସାୟୀ ଏପରିକି ରାଜନେତା ବି ଏଇ ଡିଜିଟାଲ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କ ଜାଲରେ ପଡ଼ି କଲବଲ ହେଉଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ଲୋକଲଜ୍ଜା ଭୟରେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଉନାହାନ୍ତି ।

କେମିତି ଲୁଟୁଛନ୍ତି

ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ହଠାତ୍‌ ଫେସବୁକ୍‌ରେ ସୁନ୍ଦରୀ ଯୁବତୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ପାଇଁ ରିକ୍ୟୁଏଷ୍ଟ୍‌ ଆସୁଛି । ଯିଏ ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କଲା ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀ ମେସେଞ୍ଜରରେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ମିଠା ମିଠା କଥା ହେଉଛନ୍ତି । ଏପରି ୧୫ରୁ ୨୦ ମିନିଟ ଚାଟ୍‌ କରିବା ପରେ ଲୋକଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ଜିତୁଛନ୍ତି ଡିଜିଟାଲ ସୁନ୍ଦରୀ । ହା୍ୱଟସ୍‌ଆପ୍‌ ନମ୍ବର ନେଉଛନ୍ତି । ନମ୍ବର ପାଇବା ପରେ ସଙ୍ଗେ

ସଙ୍ଗେ ହ୍ୱାଟସ୍‌ଆପରେ ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି ଚାଟିଂ । ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧନଗ୍ନ ଫଟୋ ପଠାଉଛନ୍ତି । ଫଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ଯଦି ଲୋକଟି କିଛି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛି ତେବେ କଥା ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇବାରେ ଫୁରସତ ଦେଉନାହାନ୍ତି ଏଇ ଡିଜିଟାଲ ସୁନ୍ଦରୀ । ପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ ସେକ୍ସ ଚାଟିଂ । ଏଥିରେ ଯିଏ ଆଗକୁ ବଢ଼ିଲା ତା ବେଳା ଖରାପ । କିଛି ସମୟ ସେକ୍ସ ଚାଟିଂ ପରେ ସେପଟୁ ହ୍ୱାଟସ୍‌ଆପ୍‌ରୁ ଆସୁଛି ଭିଡିଓ କଲ୍‌ । କଲ୍‌ ରିସିଭ କଲା ମାତ୍ରେ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀ ନିଜର ପୋଷାକ ଖୋଲି ଦେଉଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ଅପର ପକ୍ଷରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଡ୍ରେସ୍‌ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ସେକ୍ସ ଚାଟିଂରେ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ଯୁବତୀଙ୍କ କଥା ମାନିଗଲେ କଥା ସରିଲା । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ତାର ଭିଡିଓ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ସଟ ରେକର୍ଡିଂ କରିନେଉଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ଦୁଇ ମିନିଟ୍‌ ଏପରି ଭିଡିଓ କଲ୍‌ ପରେ ହଠାତ୍‌ ଫୋନ୍‌ କଟିଯାଉଛି । କିଛି ସମୟ ପରେ  ହ୍ୱାଟସ୍‌ ଆପ୍‌ରେ ମେସେଜ୍‌ ଆସୁଛି । ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦିଅ, ନହେଲେ ସେକ୍ସ ଚାଟ୍‌କୁ ବନ୍ଧୁ ତଥା ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଦେବା ପାଇଁ ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି ।  ଏମିତି ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରି  ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟୁଛନ୍ତି ।

ଚାଟିଂ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଲୋକଲଜ୍ୟା ଭୟରେ ଟଙ୍କା ଦେଉଛନ୍ତି । ଥରେ ଟଙ୍କା ନେବା ପରେ ବାରମ୍ବାର ଟଙ୍କା ମାଗୁଛନ୍ତି । ହେଲେ ଥାନାକୁ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ସାହାସ କରୁନାହାନ୍ତି ଠକେଇର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି । ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଏହି ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କ ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ ଜଣେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ପୁଲିସ ଅଫିସର । ସେ ମଧ୍ୟ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇନଥିଲେ । ଏବେ ରାଜଧାନୀରେ ଏମିତି କିଛି ଡିଜିଟାଲ ସୁନ୍ଦରୀ ଆତଙ୍କ ଖେଳାଇଛନ୍ତି । ଧନି ଯୁବକ, ରାଜନେତା ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀ ସେମାନଙ୍କ ଟାଗେର୍ଟରେ ରହୁଛନ୍ତି । ଲୋକଲଜ୍ଜା ଭୟରେ ଥାନାରେ ଏତଲା ହେଉନାହିଁ । ଫଳରେ ପୁଲିସ ମଧ୍ୟ ଏହା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରୁନାହିଁ । ଯାହାର ଫାଇଦା ଉଠାଉଛନ୍ତି ଏଇ ଡିଜିଟାଲ ସୁନ୍ଦରୀମାନେ ।

   Related Posts