ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ମାହିଙ୍କ ସୁପର ସିକ୍ସ ଚେନ୍ନାଇକୁ ଦେଲା ବିଜୟ : ଖୁସିରେ ନାଚି ଉଠିଲେ ଝିଅ ଜିଭା ଓ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

1/10/2021 at 9:48 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦/୦୯: ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗର ଗୁରୁବାର ଦମଦାର ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ । ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଏବଂ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ମ୍ୟାଚକୁ କୌଣସି CSK ପ୍ରଶଂସକ ଭୁଲି ପାରିବେ ନାହିଁ । ଧୋନି ଛକାରେ କେବଳ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିନି ଦଳ, ବରଂ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ଟିକେଟର ରାସ୍ତା ବି ସଫା କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ବିଜୟ CSK ଏବଂ ଏହାର ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଥିଲା । ଧୋନିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ସିଏସକେ ଗତ ସିଜନରେ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ଦୌଡ଼ରୁ ବାହାରିଥିବା ପ୍ରଥମ ଦଳ ହୋଇପାରିଥିଲା ​ । ଏହି ସିଜନରେ ଦଳ ଏକ ଦୃଢ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଛି । ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ଯୋଗ୍ୟତା ଅର୍ଜନ କରିବାରେ ପ୍ରଥମ ହୋଇଛି । ତେବେ ଧୋନି ଯେତେବେଳେ ଛକା ମାରିଥିଲେ ଦର୍ଶକ ତ ଦୂରର କଥା ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ଏବଂ ଝିଅ ଜିଭା ମଧ୍ୟ ଖୁସିରେ ନାଚି ଉଠିଥିଲେ ।

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗର ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ସହିତ ଉଭୟଙ୍କ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଧୋନି ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଚାରିଟି ଏବଂ ୧୧ ଟି ବଲରେ ଗୋଟିଏ ଛକା ସହାୟତାରେ ୧୪ ରନ୍ କରିଥିଲେ । ୧୩୫ ରନ୍‌ର ଟାର୍ଗେଟକୁ କରି ଲାଗୁଥିଲା ଯେ CSK ଅତି ସହଜରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବ । କିନ୍ତୁ ୧୫ ତମ ଓଭରରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦୃଢ ଭାବରେ ଫେରି ଆସିଥିଲା ।

୧୪ ଓଭରରେ ଗୋଟିଏ ୱିକେଟ୍ ପାଇଁ ୧୦୩ ସ୍କୋର ପରେ, ଗୋଟିଏ ସମୟରେ ସ୍କୋର ୧୫.୫ ଓଭରରେ ଚାରିଟି ପାଇଁ ୧୦୮ ହୋଇଗଲା । ପାଞ୍ଚ ରନ୍‌ର ପାର୍ଥକ୍ୟ ପାଇଁ ସିଏସକେର ମୋଏନ୍ ଅଲି, ସୁରେଶ ରାଇନା ଏବଂ ଫାଫ୍ ଡୁ ପ୍ଲେସିସିସ୍ ୱିକେଟ୍ ହରାଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଧୋନି ଓ ରାଇଡୁ ମ୍ୟାଚ୍ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲଢୁଆ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts