scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବିଜୟୀ ପରେ ଭୋ..ଭୋ ହୋଇ କାନ୍ଦିଥିଲେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗସ୍‌ର ଲିଟିଲ୍ ଫ୍ୟାନ୍, ଏବେ ଧୋନି ଦେଲେ ଖାସ୍ ଗିଫ୍ଟ…

12/10/2021 at 11:39 AM

ଦୁବାଇ ୧୨।୧୦ :  ମ୍ୟାଚ୍‌ ଜିତିଲେ , ହୃଦୟ ବି ଜିତିଲେ । କୁନି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଧୋନିଙ୍କ ଖାସ୍‌ ଗିଫ୍ଟ । ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେବାର ଲାଗିଛି ।   ଆଇପିଏଲ୍‌ ୨୦୨୧ରେ ରବିବାର ଖେଳାଯାଇଥିବା ପ୍ରଥମ କ୍ୟାଲିଫାୟାର ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ରବିବାର ଦିନ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ପ୍ରଥମ କ୍ୟାଲିଫାୟାର ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ୪ ଓ୍ୱିକେଟ୍‌ରେ ପରାସ୍ତ କରି ଚେନ୍ନାଇ ଫାଇନାଲକୁ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଛି । ମ୍ୟାଚ୍‌ ସମୟରେ ଏକ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଭିଡିଓଟି ଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦୀ ହୋଇଥିଲା । ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଜଣେ କୁନି ଝିଅ ଚେନ୍ନାଇ ଟିମ୍‌କୁ ସପୋର୍ଟ କରୁଥିଲେ । ମ୍ୟାଚ୍‌ ରେ ଯେତେବେଳେ ସିଏସ୍‌କେ ଟିମ୍‌ ଅଡୁଆରେ ପଡିଥିଲା ।  ସେତେବେଳେ ଏହି କୁନି ଝିଅର ମୁହଁରେ ଟେନ୍‌ସନ୍‌ ଦେଖାଦେଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଯେପରି ଧୋନି ଚୌକା ମାରି ଟିମ୍‌କୁ ବିଜୟୀ କରାଇଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ହଠାତ୍‌ ଏହି କୁନି ଝିଅର ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଯାଇଥିଲା । କୁନି ଝିଅଟି ଭୋ.. ଭୋ.. କରି କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମ୍ୟାଚ୍‌ ଶେଷ ହେବା ପରେ ଧୋନି , ସେହି କୁନି ଝିଅକୁ ଏକ ଖାସ୍‌ ଗିଫ୍ଟ ଦେଇଥିଲେ । ଧୋନି ମ୍ୟାଚ୍‌ ବଲ୍‌ରେ ନିଜ ଦସ୍ତଖତ କରି ସେହି କୁନି ଝିଅକୁ ଉପହାର ଦେଇଥିଲା । ଧୋନିଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓଟି ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେବାର ଲାଗିଛି । ଏଥିପାଇଁ ଧୋନି ଖାସ୍‌ ବୋଲି ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଆଇପିଏଲ୍‌ର ପ୍ରଥମ କ୍ୟାଲିଫାୟାର ମ୍ୟାଚ୍‌ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ଓ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗସ୍‌ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ସିଏସ୍‌କେ ବିଜାୟୀ ପାଇ ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି । ସେପଟେ ୧ୟ ଏଲିମିନେଟର ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍‌ ରାଇଡର୍ସ , ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରକୁ ପରାସ୍ତ କରି କ୍ୟାଲିଫାୟାରରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି । ଏବେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ଓ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍‌ ରାଇଡର୍ସ ମଧ୍ୟରେ ୨ୟ କ୍ୟାଲିଫାୟାର ଖେଳାଯିବ । ଯିଏ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ବିଜୟୀ ହେବ, ସେ ଚେନ୍ନାଇ ସହିତ ଫାଇନାଲ ମୁକାବିଲ ଖେଳିବ ।

   Related Posts