AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ପରଭେଜ୍ ମୁଶାରଫ୍, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁବାଇରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା, ୨୪୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣର ତୀବ୍ର ନିନ୍ଦା କରି ୫ ଦଫା ଦାବି ନେଇ ଢେଙ୍କାନାଳରେ ବିଶାଳ ପ୍ରତିବାଦ ଶୋଭାଯାତ୍ରା

3/10/2018 at 2:56 PM

ଢେଙ୍କାନାଳ ୩/୧୦ : ରାଜ୍ୟରେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣର ତୀବ୍ର ନିନ୍ଦା କରି ଢେଙ୍କାନାଳରେ ଜିଲ୍ଲା ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ବିଶାଳ ପ୍ରତିବାଦ ଶୋଭାଯାତ୍ରା କରାଯାଇଛି | ସାମ୍ବାଦିକ ସୁରକ୍ଷା ଆଇନ ସହ ୫ ଦଫା ଦାବି ନେଇ ମୁକ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦେଶ୍ୟରେ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି | ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଅଭଦ୍ରୋଚିତ ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଟାଉନ ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦୃଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ସାମ୍ବାଦିକ |
ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରତିଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରତ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରୁଥିବା ଘଟଣା ସମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ନିକଟରେ ବାଲେଶ୍ବର, ପୂରୀ, ବାଲିଆପାଳ ଓ ଢେଙ୍କାନାଳ ସମେତ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ସାମ୍ବାଦିକ ମାନଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣକୁ ତୀବ୍ର ନିନ୍ଦା କରି ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ଢେଙ୍କାନାଳରେ ଏକ ବିଶାଳ ପ୍ରତିବାଦ ଶୋଭାଯାତ୍ରା କରାଯାଇଛି । ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ଆୟୋଜିତ ଏହି ବିଶାଳ ଶେଭାଯାତ୍ରାରେ ଶତାଧିକ ସାମ୍ବାଦିକ ସହର ପରିକ୍ରମା କରି ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲେ । ସାମ୍ବାଦିକ ସୁରକ୍ଷା ଆଇନ ଲାଗୁ, ଥାନାରେ ଅଭଦ୍ରୋଚିତ୍ତ ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଟାଉନ ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ତୁରନ୍ତ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଆଦି 5ଦଫା ଦାବି ନେଇ ଏକ ସ୍ମାରେକ ପତ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦେଶ୍ୟରେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନକୁ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ପ୍ରତିବାଦ ଶୋଭାଯାତ୍ରରେ ଜିଲ୍ଲା ବ୍ୟାପି ଶତାଧୀକ ସାମ୍ବାଦିକ ସାମିଲ ହୋଇ ନାନା ସ୍ଲୋଗାନ ମାନ ଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts