ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ ବି ପାଳନ ହେଉନାହିଁ, ତେଣୁ ବିଏମ୍‌ସି ଉପରେ ଭରସା କରୁନାହାନ୍ତି ଗାଁଲୋକ- ଦାରୁଠେଙ୍ଗ ସରପଞ୍ଚ

29/08/2022 at 1:55 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୯।୦୮: ବିଏମ୍‌ସି ବାରମ୍ବାର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ ହେଁ, କୌଣସି ପ୍ରତିଶୃତି ପାଳନ ହୋଇନାହିଁ l ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବିଏମ୍‌ସି ଉପରେ ଦାରୁଠେଙ୍ଗବାସୀ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରୁନାହାନ୍ତି l ତେଣୁ ନଗର ଉନ୍ନୟନ ବିଭାଗ ବା ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଏଥିରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ । ଏବଂ ସ୍ଥାୟୀ ସମାଧାନର ବାଟ ବାହାର କରନ୍ତୁ  l  ସୋମବାର ମଧ୍ୟ ବୈଠକ ବସିବ । ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯିବ l ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ସେଠାରେ ଅଳିଆ ପଡୁନାହିଁ l ସ୍ଥାୟୀ ସମାଧାନର ବାଟ ନବାହାରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଳିଆ ସେଠାରେ ପଡିବା ବନ୍ଦ ରହିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଦାରୁଠେଙ୍ଗ ସରପଞ୍ଚ ତପନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ।

ସେହିପରି ଅନ୍ୟପଟେ ଦାରୁଠେଙ୍ଗ ଡମ୍ପିଂୟାଡ ବିବାଦ ମାମଲାରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି ନଗର ଉନ୍ନୟନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଉଷା ଦେବୀ । ୭୨ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ। ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି । ମେୟର ଓ କମିଶନର ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି । ଗ୍ରାମବାସୀମାନଙ୍କୁ ବୁଝା ଚାଲିଛି । ଆଶା ଅଛି ୨କି ୩ଦିନ ଭିତରେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ ।  ବାୟୋ ମାଇନିଂ ପ୍ଲାଣ୍ଟ ଉପରେ ବିଚାର କରାଯାଉଛି ।

   Related Posts