ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପୁଣି ରାଗିଂ ଅଭିଯୋଗ, ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ ଜୁନିୟରଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ସିନିୟର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗୁମର ଖୋଲିଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ, ଇଡି ହାତରେ ଲାଗିଛି ବିସ୍ଫୋରକ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||

ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଦୃଢୋକ୍ତି : ଦିଲ୍ଲୀରେ ଜିତିବ ବିଜେପି

28/01/2020 at 2:54 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮।୧: ଦିଲ୍ଲୀ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ଢଙ୍ଗରେ ନିର୍ବାଚନୀ ମୈଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଛି । ଗୋଟିଏ ପଟେ କପିଲ ମିଶ୍ରା ଏବଂ ଅନୁରାଗ ଠାକୁରଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ଉପରେ ରାଜନୀତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟପଟେ ଅନ୍ୟ ନେତାମାନେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପି ଜିତିବ ବୋଲି ଆଶା ବ୍ୟକ୍ତ କରୁଛନ୍ତି ।

କେନ୍ଦ୍ର ପେଟ୍ରୋଲିୟମ୍ ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ପ୍ରଚାର ବେଳେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଦିଲ୍ଲୀରେ ବିଜେପି ବିଜୟୀ ହେବ ସୁନିଶ୍ଚିତ । ଦିଲ୍ଲୀବାସୀ ଶାନ୍ତି ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଗୁଣ୍ଡାଗର୍ଦ୍ଦି ନୁହେଁ । ଯେଉଁମାନେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଶାହିନବାଗ୍ ଭଳି ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀବାସୀ ଉଚିତ୍ ଜବାବ ଦେବେ ।  ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ଯେବେ ଚାହିଁବେ, ସେବେ ଶାହିନବାଗ୍ ଖୋଲିବ । 

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବିଜେପି ସାଂସଦ ପ୍ରବେଶ ବର୍ମା ଘୋଷଣ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି ଫେବୃଆରୀ ୧୧ ତାରିଖରେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ସରକାର ଗଢୁଛି ତେବେ ସେ ଗୋଟିଏ ଘଣ୍ଟାରେ ଶାହିନବାଗ୍ କୁ ଖାଲି କରିଦେବେ । ପ୍ରବେଶ ବର୍ମା ଏହାକୁ ଏକ ରାଜନୈତିକ ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଅଂଶ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ସେ ଆହୁରି କହିଥିଲେ ଯେ, ପୂର୍ବରୁ ଯେଉଁ ନିଆଁ କେରଳ ଏବଂ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଲାଗିଥିଲା ତାହା ଏବେ ଦିଲ୍ଲୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିସାରିଛି ।

ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଧିରେ ଧିରେ ଏହି ଲୋକମାନେ ଆପଣଣାନଙ୍କ ଘରେ ପଶିବେ । ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମାରିବେ । ମା’ ଭଉଣୀଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟାଚାର କରିବେ । ସେତେବେଳେ ମୋଦି ଏବଂ ଅମିତ ଶାହ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଆସିବେନାହିଁ । ତେଣୁ ଆଜି ହେଉଛି ଠିକ୍ ସମୟ । ଏହି ନିର୍ବାଚନ ଛୋଟ ମୋଟ ନିର୍ବାଚନ ନୁହେଁ । ଏହା ଦେଶରେ ସ୍ଥିରତା ଏବଂ ଏକତାର ନିର୍ବାଚନ ।

   Related Posts