suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ଯେତେବେଳେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ନିଶା ଚୁର ହୋଇ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ; ରାଗିକି ବାପା ଧରିଥିଲେ ସାର୍ଟ କଲର, ଆଉ ତାପରେ…

8/12/2022 at 12:37 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୮।୧୨: ୬୦ ଦଶକର ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍‌ ତଥା ଦକ୍ଷ ଅଭିନେତା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର। ବଲିଉଡର ‘ହି ମାନ’ ଭାବରେ ବେଶ୍‌ ଜଣାଶୁଣା। ସେ ତାଙ୍କ ସମୟରେ ଥିଲେ ସବୁଠାରୁ ବଡ ସୁପରଷ୍ଟାର । ନିର୍ମାତା ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକମାନେ ତାଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ମାସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରୁଥିଲେ। ଏହା ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ପାଇଁ ଦିୱାନୀ ଥିଲେ। କୁହାଯାଏ ଯେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଜଣେ ଅତି ଜୀବନ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି। ସେ ସବୁବେଳେ ସେଟରେ ଏକ ମଜାଳିଆ ପରିବେଶ ବଜାୟ ରଖିଥିଲେ ।ହେଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ମଦ ବହୁତ ପିଉଥିଲେ। ସୁଟିଂ ପରେ ସେ ନିଶା ଚୁର ଅବସ୍ଥାରେ ଘରକୁ ପହଂଚୁଥିଲେ । ଦିନେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଏପରି କିଛି ଘଟିଥିଲା ​​ଯାହା ଅଭିନେତା ମଦ୍ୟପାନ କରି ଅନୁତାପ କରିଥିଲେ। ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତାଙ୍କର ଏହି ବିଷୟରେ…

Dharmendra: An Actor and a Gentleman | Entertainment

ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ବି ସେ ମଦ୍ୟପାନ କରୁଥିଲେ, ସେ ଚାକରକୁ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ କବାଟ ଖୋଲିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଯେମିତିକି ଘରେ କେହି ଏହା ଶୁଣି ପାରିବେ ନାହିଁ। ଦିନେ ଯେତେବେଳେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ସୁଟିଂ ସାରି ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଘରର ଉଭୟ କବାଟ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା। ଏହା ଦେଖି ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ। ସେ ଚାକରକୁ ଅନେକ ଥର ଡାକିଲେ କିନ୍ତୁ କେହି କବାଟ ଖୋଲିଲେ ନଥିଲେ। କିଛି ସମୟ ପରେ ଘରର କବାଟ ଖୋଲିଲା ଏବଂ ସେଠାରେ ବହୁତ ଅନ୍ଧାର ଥିଲା ।

Dharmendra Filmography, Movies List, Box Office Collection with HIT or Flop  Verdict - Boxofficeindia, Box Office India, Box Office Collection,  Bollywood Box Office, Bollywood Box Office

ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ରାଗରେ ନିଆଁ ହୋଇ। ରାଗିଯାଇ ସେ କବାଟ ଖୋଲିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବେକକୁ ଧରି କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ତୁମକୁ କହିଲି ମୋ ରୁମର କବାଟ ଖୋଲା ରଖ । ତୁମେ କାହିଁକି କବାଟ ଖୋଲିଲ ନାହିଁ? ବର୍ତ୍ତମାନ ଯାଇ ମୋ ରୁମ୍‌ ଖୋଲ। ‘ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଭାବିଥିଲେ ଯେ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ସେ କ୍ରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି, ସେ ତାଙ୍କର ଚାକର, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଲାଇଟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପିତା । ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ବାପା ତାଙ୍କ କଲର ଧରି ତାଙ୍କୁ ମା’ଙ୍କ ରୁମକୁ ନେଇଗଲେ।

Dharmendra | Latest News on Dharmendra | Breaking Stories and Opinion  Articles - Firstpost

ତା’ପରେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ନିଶା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଚାଲିଗଲା ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ନିକଟରେ କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ଏବଂ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଘରକୁ ଆସିବେ ବୋଲି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ମଦ ନ ପିଇବାକୁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରିଥିଲେ। ଆଜି ମଧ୍ୟ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଏହି ଘଟଣାକୁ ମନେ ପକାଇ ଲଜ୍ଜିତ ହୁଅନ୍ତି। ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଶାସନ କରିଆସୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ସୁପର-ଡୁପର ହିଟ୍ ଥିଲା ।୧୯୭୦ ମସିହାରେ ତାଙ୍କୁ ବିଶ୍ଵର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ପୁରୁଷ ଆଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି।

   Related Posts