Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଏହି ଦିନ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ‘ନାନେ ବରୁବେନ୍‌’, ‘PS-1’କୁ ଟକ୍କର ଦେବ ଧନୁଷଙ୍କ ଫିଲ୍ମ !

15/09/2022 at 12:25 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୫।୦୯: ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଏକ ଧମାଲ୍‌ କରୁଛି । ଅଧିକାଂଶ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ହିଟ୍ ତାଲିକାରେ ସାମିଲ୍‌ ହେଉଛି। ସୁପରଷ୍ଟାର ଧନୁଷ ଏବଂ ‘ନାନେ ସେଲଭାରାଗବନ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବରୁଭେନ ଟିଜରର ରିଲିଜ ଡେଟ୍‌ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।  ବର୍ତ୍ତମାନ ଧନୁଷଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ନାନା କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ହେଉଛି । କୁହାଯାଉଛି ଏହାର ତାରିଖ ‘ପୋନିୟାନ୍ ସେଲଭାନ୍’ ସହିତ ଟକ୍କର ହୋଇପାରେ। ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ, କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଧନୁଷଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କଠାରୁ ଅପଡେଟ୍ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ମାଗୁଥିଲେ । ଏବେ ନିର୍ମାତା ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଧନୁଷଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଥିରୁଚିଟ୍ରମ୍ବଲମ୍ ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସଫଳତା ପରେ ଧନୁଷ ପୁଣି ଥରେ ବରୁବେନଙ୍କ ସହିତ ଫେରିଛନ୍ତି । ଏହି ସିନେମାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ସେଲଭାରାଗନ୍ ଏବଂ ଧନୁଷଙ୍କୁ ଏକ ଡବଲ୍ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଟିଜର ବିଷୟରେ ସୂଚନା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରାଯାଇଛି।

ଧନୁଷ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଫିଲ୍ମର ଟିଜରର ଏକ ଅପଡେଟ୍ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ପୋଷ୍ଟରରେ ଟିଜର ଏବଂ ତାରିଖ ଲେଖାଯାଇଛି । ପୋଷ୍ଟର ଅନୁଯାୟୀ, ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୫ରେ ଅର୍ଥାତ୍‌ ଆଜି ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଧନୁଷ ଉଭୟ ହିରୋ ଏବଂ ଭିଲେନ୍ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବେ । ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ବିଷୟରେ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଚାଲିଛି ଯେ ଏହା ୩୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ।

   Related Posts