scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଦେବୋଲିନାଙ୍କ ବିବାହରେ ଖୁସି ନାହାନ୍ତି ଭାଇ ଅନଦୀପ ! ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଲେ ଏମିତି

17/12/2022 at 11:39 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୭।୧୨: ସାଥ୍‌ ନିଭାନା ସାଥିଆର ଫେମ୍‌ ଦେବୋଲିନା। ନିକଟରେ ସେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେ ପୁଣି ତାଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ତଥା ଜିମ୍ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଶାହନାୱାଜ ଶେଖଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ବିବାହର ଅପଡେଟ୍ ସହିତ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ସେ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ସିଧାସଳଖ କିଛି କହି ନାହାଁନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏପରି କିଛି ଢଙ୍ଗରେ ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଦେବୋଲିନା ଆଡକୁ ଇଙ୍ଗିତ କରୁଛି। ଦେବୋଙ୍କ ଭାଇ ଅନଦୀପ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଜୀ ନିଜ ବିଷୟରେ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ନେଇ ଲେଖିଛନ୍ତି।

ଦେବୋଲିନା ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ବିବାହର ମୋହର ଲଗାଇଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ଜିମ୍ ଟ୍ରେନରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ ଶ୍ରୀମତୀ ଶାହନାୱାଜ୍ ହୋଇଛନ୍ତି। ତେବେ ଦେବୋ କୋର୍ଟକୁ ଯାଇ ସାଧାରଣ ଢଙ୍ଗରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ ପକ୍ଷରୁ ଏହି ବିବାହରେ ଅନେକ ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ନଥିଲେ । କେବଳ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମା ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କର ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ଏଥିରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଆତ୍ମାମଗଧୁ ଲୋକମାନେ କେବଳ ସେହି ସମୟରେ ଯାହା ଭଲ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ସେଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ମାନ-ସମ୍ମାନ ସହିତ ତାଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ। ଏହା ପରେ ସେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ କାହିଁକି ଭାଙ୍ଗିଗଲା?

ଦେବୋଲିନା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହାକୁ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ସୂଚନା ପାଇବାକୁ ଦେଇ ନଥିଲେ। ସେ ହଠାତ୍ ବିବାହ କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଥିବାବେଳେ କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ଏକ ଥଟ୍ଟା ମଜା ବା ପ୍ରାଙ୍କ ବୋଲି ଭାବୁଥିଲେ। ଏଥିସହିତ ଅନେକେ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ସାଥ ନିଭାନା ସାଥିଆର କୋ-ତାରକା ବିଶାଲ ସିଂଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି। ବିବାହ ପରେ ସେ ଶାହନାୱାଜଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। କହିବାକୁ ଗଲେ ଜଣାପଡିଛି କି ଦେବୋ ୨୦୧୯ରୁ ଶାହନାୱାଜଙ୍କ ସହ ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts