ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ହୋଟେଲ ମାଲିକ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : ଅଧୁରା ରହିଗଲା ଜଗା ଦର୍ଶନ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||

ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ହେବ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ , ରହିଛି ଧନଲାଭ ଯୋଗ

26/11/2019 at 12:50 PM

ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ନଭେମ୍ବର ୨୬ ତଥା ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ୫ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ହନୁମାନଙ୍କ କୃପା ରହିବ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ  ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସୁଧାର ଆସିବ ଓ ପରିବାରରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତିର ମାହୋଲ ରହିବ। ୫ ଟି ରାଶି ହେଉଛି- କୁମ୍ଭ, ମେଷ, ତୁଳା, ମକର ଓ ସିଂହ।

ଆଜିଠୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଦିନ ବେଶ ଉତ୍ତମ ରହିବ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ସବୁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଭାଗ୍ୟରେ ଅନେକ ଜିନିଷର ବୃଦ୍ଧି ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବା ସହ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ। ନୂଆ ଯୋଜନାର ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଫାଇଦା ହେବ।ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଭଲ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ।

ଆମଦାନୀରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଠିକ୍‌ ରହିବ ଓ ପାରିବାରିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସଠିକ୍‌ ଭାବେ ନେଇପାରିବେ। ଭାଇ ଭଉଣୀ,କୁଟୁମ୍ବଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ରହିବ। ହନୁମାନଙ୍କ କୃପା ସର୍ବଦା ରହିବ। ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସବୁ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ଭାବନା ବଢିବ। ନୂଆ ଘର କିଣିବା ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଶୁଭ ରହିଛି। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଅସଫଳ ହୋଇଥିବା କାମ ପୂରଣ ହେବ।

   Related Posts