୫ ଦିନ ଆମରଣ ଅନଶନରେ ବସିଥିବା ମନ୍ତ୍ରୀ ଆତିଶୀଙ୍କ ବିଗିଡିଲା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

Published By : Prameya-News7 Bureau | June 25, 2024 IST

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୦୬: ଦିଲ୍ଲୀ ଜଳ ମନ୍ତ୍ରୀ ଆତିଶୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ବିଗିଡାଲା । ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ହେଲେ ଭର୍ତ୍ତି । ଦିଲ୍ଲୀ LNJP ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାଲିଛି ଜଳ ମନ୍ତ୍ରୀ ଆତିଶୀଙ୍କୁ ନିଆଯାଇଛି । ଖାଦ୍ୟ, ପାନୀୟ ନପାଇ ଭୋକ ଉପାସର ପଞ୍ଚମ ଦିନ ହେତୁ ଆତିଶୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡି ଯାଇଥିଲା । 

ଗତ ଚାରି ଦିନ ଧରି ଆତିଶୀ ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାଳ ପାଇଁ ଅନଶନରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ହରିୟାଣା ଦିଲ୍ଲୀର ଅଂଶର ଜଳ ଦେଉନାହିଁ। ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ମଧ୍ୟରାତ୍ରିରେ ଆତିଶୀଙ୍କ ରକ୍ତରେ ଶର୍କରା ସ୍ତର ୪୩କୁ ଖସି ଆସିଛି । ଭୋରରୁ ୩ଟାରେ ୩୬ରେ ପହଞ୍ଚିଛି । 


ବ୍ଲଡ ସୁଗାରର ଏହି ସ୍ତର ହ୍ରାସ ଚିନ୍ତାଜନକ, ତେଣୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ତାଙ୍କୁ LNJP ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ତାଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଅଟଳ ଏକ ଷ୍ଟ୍ରେଚରରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ଡାକ୍ତରଖାନା ଯାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ପୋଷ୍ଟରେ ଆତିଶୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରାଯାଉଛି । 

ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ଆତିଶୀଙ୍କ ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, "ଜଳ ମନ୍ତ୍ରୀ ଆତିଶୀ ଜୀଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି । ଗତ ପାଞ୍ଚ ଦିନ ହେଲା ସେ କିଛି ଖାଉ ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାଳ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀର ଜଳ ଅଂଶ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି । 

AAP ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, LNJP ଡାକ୍ତରମାନେ ଆତିଶୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଆଡମିଶନ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଆତିଶୀ ଆଡମିଶନ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ହରିୟାଣା ଦିଲ୍ଲୀର ଜଳ ଅଂଶ ଛାଡି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏହି ଦୀର୍ଘ ଦିନ କ୍ଷୁଧା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଉଛି, ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ସୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.