scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା, ପାକ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍‌ର ଏମିତି ଉତ୍ତର ରଖିଲା ପୋଲିସ

10/05/2023 at 10:53 AM

ପେଶାଓ୍ୱାର ୧୦/୦୫: ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ଗିରଫ ପରେ ଜଳୁଛି ପାକିସ୍ତାନ । ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ସେବା ବନ୍ଦ । ଲାଗୁ ହୋଇଛି ୧୪୪ ଧାରା । ମଙ୍ଗଳବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ । ତେବେ ଇମ୍ରାନଙ୍କ ଗିରଫ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ଗୋଟିଏ ଟ୍ୱିଟ୍ । ଯେଉଁଥିରେ ଥିଲା ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ନମ୍ୱର ଦରକାର ।

ଆଉ ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଥିଲେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାହାର ସିନ୍‌ଓ୍ୱାରୀ । ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ପାକ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ବାସ୍ତବରେ ସାହାରା ଶିନୱାରୀ ଟୁଇଟ୍ କରି ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଏବଂ ଭାରତୀୟ ଗୁପ୍ତଚର ସଂସ୍ଥା RAW ବିରୋଧରେ ଏଫ୍‌ଆଇଆର୍‌ ରୁଜୁ ହେବା ଦରକାର । ତାଙ୍କର ଏହି ଟୁଇଟରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ମଙ୍ଗଳବାର ଜବାବ ରଖିଛି ।

ସିନ୍‌ଓ୍ୱାରୀ ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ କହିଥିଲେ ଯେ, କେହି ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଅନଲାଇନ୍ ଲିଙ୍କ୍ ଜାଣନ୍ତି କି? ସେ ଆହୁରି କହିଥିଲେ ମୋର ଭାରତର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ଭାରତୀୟ ଗୁପ୍ତଚର ଏଜେନ୍ସି RAW ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲେ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଯେଉଁମାନେ ପାକିସ୍ତାନରେ ଅରାଜକତା ଏବଂ ଆତଙ୍କବାଦ ବିସ୍ତାର କରୁଛନ୍ତି । ଯଦି ଭାରତୀୟ ଅଦାଲତ ସ୍ୱାଧୀନ ତେବେ ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ମୋତେ ନିଶ୍ଚୟ ନ୍ୟାୟ ପ୍ରଦାନ କରିବେ ।

ସିନୱାରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟକୁ ଜବାବ ଦେଇ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ପାକିସ୍ତାନରେ ସେମାନଙ୍କର ଅଧିକାର ନାହିଁ । ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛି ଯେ ପାକିସ୍ତାନରେ ଆମର ଅଧିକାର ନାହିଁ । ଏହା ସହିତ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲା ​​ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ଦେଶରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲାଣି, ତେବେ ଆପଣ କିପରି ଟୁଇଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । ସେହିପରି କେବଳ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍‌ର ଉତ୍ତର ରଖିନି, ବରଂ ସାଧାରଣ ଲୋକ ବି ଏହା ଉପରେ ଅନେକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts