ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କ ପୁଅର ଗୁଣ୍ଡାଗର୍ଦ୍ଦି ! ରାସ୍ତାରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ମାରିଲେ ଗୁଳି

26/08/2021 at 3:08 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬।୦୮: ରାସ୍ତା ଓଭରଟେକ୍‌କୁ ନେଇ ଗୁଳିମାଡ଼ । କାର୍‌ରେ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ଆଉ ଜଣେ ଯୁବକ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି । ଗୁରୁତର ଯୁବକଙ୍କ ନାମ ସନ୍ଦୀପ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ସନ୍ଦୀପଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଅତି ଗୁରୁତର ରହିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣଙ୍କ ଜଣେ ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କ ପୁଅ ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ବୁଧବାର ଦିନ ଦିଲ୍ଲୀର ଧୋଲାକୁଆଁ ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି ଘଟଣା ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଦିଲ୍ଲୀ-ହରିୟାଣା ସୀମାରେ ପ୍ରଥମ ଗାଡ଼ିକୁ ଆଉ ଏକ କାର୍‌କୁ ଓଭରଟେକ୍‌ କରିଥିଲା । ପରେ ପୁଣି ଥରେ ଏୟାରପୋର୍ଟ ରାସ୍ତା ନିକଟରେ ଓଭରଟେକ୍‌ କରିଥିଲା , କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ହଠାତ୍‌ ଗୁଳିମାଡ଼ ହୋଇଥିଲା । ଗୁଳିଟି କାର୍‌ର କାଚ ଭାଙ୍ଗି ସନ୍ଦୀପଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଲାଗିଥିଲା । ଯାହାଫଳରେ ସନ୍ଦୀର ଗୁରୁତର ହୋଇଥିଲା । କାର୍‌ରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ସାଙ୍ଗମାନେ ତୁରନ୍ତ ସନ୍ଦୀପଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଏବେ ଗୁରୁତର ରହିଛି । ମେଡିକାଲରେ ସନ୍ଦୀପଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଗୌରବ ଓ ବିପିନ ଉପସ୍ଥିତ ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ପଛରେ ପୂର୍ବଶତ୍ରୁତା ନା ଆଉ କିଛି । ତାହାର ଛାନ୍‌ଭିନ୍ ଜାରି ରହିଛି ।

ସେପଟେ ଗୁଳିମାଡ଼ କରିଥିବା କାର୍‌କୁ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ । ଯେଉଁ କାର୍‌ରୁ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କୁ ଗୁଳିଚାଳନା କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ଗାଡ଼ିକୁ ଓାର୍କସପକୁ ପଠାଇଦେଇଛି । ତେବେ ପୋଲିସ ମୁତାବିକ, ଗୁଳିମାଡ଼ ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ କାର୍‌ଟିକୁ ଦ୍ରୁତଗତିରେ କାଳକାଜି ରୋଡ଼ ପଟକୁ ଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ କାର୍‌ଟି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟାଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ଗାଡ଼ି ସାମାନ୍ୟ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି । ଗାଡିଟି ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ନାମରେ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନରେ ହୋଇଛି । ସେ କାଳକାଜୀ ସ୍ଥିତ ପୋଲିସ କଲୋନୀରେ ରହୁଛନ୍ତି । ତଦନ୍ତ ଆଗକୁ ବଢିଲେ ପ୍ରକୃତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାବଦରେ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ମିଳିପାରିବ । ତେବେ ୨୭ ବର୍ଷୀୟ ନୀତିନ ସନ୍ଦିପଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି ।  ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ ଅଭିଯୁକ୍ତର ସନ୍ଧାନ ଜାରି ରଖିଛି ।  

   Related Posts