AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହିପିଣ୍ଡା ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ଦନ୍ତା ମୃତଦେହ ଠାବ, ହାତୀକୁ ମାରି ନେଇଗଲେ ଦାନ୍ତ
  • ||
  • MKCG ମେଡିକାଲ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ସମ୍ମୁଖରେ ଦୁର୍ଘଟଣା: ସ୍କୁଟି-କାର୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଦୁଇ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାତିରେ ପାରଦ କମିବ ଓ ଶୀତ ବଢ଼ିବ, ଦିନରେ ସ୍ୱାଭାବିକଠାରୁ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା
  • ||
  • ତୋଲକୋଇ: ଦନ୍ତା ଆକ୍ରମଣରେ ହାତୀଛୁଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଜଙ୍ଗଲରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||

କାଞ୍ଝଓ୍ବାଲା ଅଞ୍ଜଳି ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ବଡ଼ ଖୁଲାସା, ଡ୍ରଗ୍ସ ତସ୍କରୀ ମାମଲାରେ ଜଡ଼ିତ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀ ନିଧୀ

7/01/2023 at 9:42 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦିଲ୍ଲୀ କାଞ୍ଝଓ୍ବାଲା ଯୁବତୀଙ୍କୁ କାର୍ ୧୨ କିଲୋମିଟର ଘୋଷାରୀ ନେବା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଛି । ହିଟ୍ ରନ୍ ମାମଲାରେ ଏକମାତ୍ର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀ ତଥା ମୃତ ଅଞ୍ଜଳିଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ନିଧୀ ପୂର୍ବରୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ତସ୍କରୀରେ ଜଡ଼ିତ ଥିବା ପୋଲିସ କହିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ୨୦୨୦ରେ ନିଧୀ ଡ୍ରଗ୍ସ ତସ୍କରୀ କରୁଥିବା ନେଇ FIR ହୋଇଥିଲା । ନାର୍କୋଟିକ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ଆକ୍ଟ ଆଧାରରେ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା ରେଳ ବିଭାଗ । ନିଧୀ ଏବେ ଜାମିନରେ ଆସିଥିବା ପୋଲସ୍ ସୂଚନା ଦେଇଛି । ୨୦୨୦ ଡିସେମ୍ବର ୬ତାରିଖରେ ତେଲଙ୍ଗାନାରୁ ଟ୍ରେନରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଆଣୁଥିବା ବେଳେ ଆଗ୍ରା ଷ୍ଟେସନରେ ଧରା ପଡ଼ିଥିଲେ । ନିଧୀଙ୍କ ସହିତ ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣ ସହଯୋଗୀ ତଥା ସମୀର ଓ ରବିଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରିଥିଲା ଜିଆରପି ପୋଲିସ ।  

କାଞ୍ଝଓ୍ବାଲା ମାମଲାରେ ଏକମାତ୍ର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀ ନିଧୀଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ସମନ୍ କରିଥିଲା । ତଦନ୍ତରେ ସହଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ କହିଥିଲା । ଶୁକ୍ରବାର ନିଧୀକୁ ପଚରାଉଚରା କରିଛି ପୋଲିସ । ଘଟଣା ଦିନ ଅଞ୍ଜଳି ମଦ୍ୟପାନ କରି ସ୍କୁଟି ଚଳାଉଥିଲେ । ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ କାରରେ ଫସିଯିବାରୁ ୧୨ କିଲୋମିଟର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟାଣି ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଫଳରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ବୋଲି ନିଧୀ କହିଛନ୍ତି । ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଡ଼ିତ ଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଛି ।

ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର କମିଶନର ସାଗର ପ୍ରୀତ୍ ହୁଡ଼ା, ପୂର୍ବରୁ ଘଟଣାରେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଥିବା ନେଇଥିବା ନେଇ କହିଥିଲେ। ଶୁକ୍ରବାର ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଦୁଇ ଜଣ ସନ୍ଦିଗ୍ଧକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

   Related Posts