ପ୍ରେଗନେନ୍ସିରେ ଦୀପିକାକୁ ଏଭଳି ସ୍ଥାନରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ...

Published By : Prameya-News7 Bureau | July 11, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୧।୦୭: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ପର୍ଯ୍ୟାୟକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ 'ଲକୀ 2898 ଖ୍ରୀଷ୍ଟାବ୍ଦ'ରେ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଛି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେଅଭିନେତ୍ରୀ ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ କଣ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ତାହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ 


ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କର ଏକ ଇନଷ୍ଟା ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଦୀପିକା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଆକାଶ ଏବଂ ଫୁଲର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ । ଏହା ହେଉଛି ସେଲଫ କେୟାର ମାସ। କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହି ସେଲଫ କେୟାର ମାସ କାହିଁକି ପାଳନ କରିବେ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ନିଜର ଯତ୍ନର ସରଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ। ମୁଁ ଜାଣେ ମୋର ପୋଷ୍ଟକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଅନେକ କହିବେ ଦେଖ ପୁଣି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା। କିନ୍ତୁ ଏହା ହେଉଛି ସତ ମୋତେ ବାହାରେ ତଥା ପ୍ରକୃତିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରକୃତରେ ଆରାମ ଲାଗେ। ତଥାପି ଆମମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସ୍ଥାନ ଗୁଡିକ ସବୁଠାରୁ ସୁବିଧାଜନକ ହୋଇ ନପାରେ। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ବି ମୁଁ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଏ ତାହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାଏ। ଏହା ଏମିତି ଏକ ସ୍ଥାନ ଯେଉଁଠି ମୋର ମନକୁ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଶାନ୍ତି ମିଳିଥାଏ ପରି ଲାଗେ। ମୁଁ ମନଖୋଲି ସେଠାରେ ବୁଲିବାକୁ ଚାହେଁ। ସେହି ସ୍ଥାନ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ମନେ ହୁଏ । 


କହିବାକୁ ଗଲେ ଦୀପିକା ନଭେମ୍ବର ୨୦୧୮ ରେ ଅଭିନେତା ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୪ ରେ ଏହି ଦମ୍ପତି ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସନ୍ତାନକୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବେ ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ଦୀପିକା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ 'ସିଙ୍ଘମ୍‌ ଅଗେନ'ରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ରଣଭୀର ସିଂଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫ୍ ଏବଂ କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିବେ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.