ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ୧୫ ବର୍ଷ ପୂରା କଲେ ଦୀପିକା, କେବେ ‘ଶାନ୍ତି’ ତ କେବେ ‘ମସ୍ତାନୀ’ ହୋଇକି ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ହୃଦୟରେ କରୁଛନ୍ତି ରାଜ୍‌

9/11/2022 at 3:02 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୯।୧୧: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ। କେବଳ ଭାରତରେ ନୁହେଁ ବିଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ହଜାର ହଜାର ଫ୍ୟାନ୍ସ । ସେ ୨୦୦୭ରେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଓମ୍ ଶାନ୍ତି ଓମ୍’ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ଆଜି ଦୀପିକା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ୧୫ ବର୍ଷ ପୂରଣ କରିଛନ୍ତି। ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରମୁଖ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଅଭିନୟ ଆଧାରରେ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି।

Deepika Padukone reflects on Bajirao Mastani five years after its release -  Masala

ଏହି ବିଶେଷ ଉତ୍ସବରେ, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଗର୍ବିତ ସଫଳତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ଯାହା ସେ ଗତ ୧୫ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ୭୫ ତମ କାନ୍ସ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ତଥା ଅତି ଚମତ୍କାର ଜୁରୀ ଭାବରେ ମନୋନୀତ ହୋଇଥିଲେ । ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ହେଉଛନ୍ତି ଏକମାତ୍ର ଭାରତୀୟ ଯିଏକି ଲୁଇ ଭ୍ୟୁଟନ୍ ଏବଂ କାର୍ଟିଅର୍ ଭଳି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ରାଣ୍ଡର ଗ୍ଲୋବାଲ୍ ଫେସ୍ ଏବଂ ଲେଭିସ୍ ଏବଂ ଆଡିଦାସ୍ ପରି ପପ୍ କଲ୍‌ଚର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଭାବରେ ମନୋନୀତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ୨୦୨୨ ଟାଇମ୍ ୧୦୦ ଇମ୍ପାକ୍ଟ ଆୱାର୍ଡ ଭାବରେ ବୈଜ୍ଞାନିକ ଏବଂ ସିଇଓ, କଳାକାର ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା, ପପ୍ ତାରକା ଏବଂ ରାଜନେତାଙ୍କ ସମେତ ବିଶ୍ୱ ନେତାଙ୍କ ସହ ଲିଡର୍ସରେ ସାମିଲ୍‌ ହୋଇଥିଲେ। ଦୁବାଇର ମ୍ୟୁଜିୟମ୍ ଅଫ୍ ଫ୍ୟୁଚର ଯେଉଁଠାରେ ସେ ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମ୍ମାନିତ ହୋଇଥିଲେ। ଯାହା ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇଥିଲା ଏବଂ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥିଲା ​​। ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥାଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ଟାଇମ୍ ମାଗାଜିନ ଦ୍ଵାରା ଦୁଇଥର ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts