ବଲିଉଡ୍‌ରେ ୧୫ ବର୍ଷ ପୂରା କଲେ ଦୀପିକା, କେବେ 'ଶାନ୍ତି' ତ କେବେ 'ମସ୍ତାନୀ' ହୋଇକି ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ହୃଦୟରେ କରୁଛନ୍ତି ରାଜ୍‌

Published By : Prameya-News7 Bureau | November 09, 2022 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୯।୧୧: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ। କେବଳ ଭାରତରେ ନୁହେଁ ବିଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ହଜାର ହଜାର ଫ୍ୟାନ୍ସ । ସେ ୨୦୦୭ରେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'ଓମ୍ ଶାନ୍ତି ଓମ୍' ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ଆଜି ଦୀପିକା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ୧୫ ବର୍ଷ ପୂରଣ କରିଛନ୍ତି। ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରମୁଖ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଅଭିନୟ ଆଧାରରେ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି।

Deepika Padukone reflects on Bajirao Mastani five years after its release -  Masala

ଏହି ବିଶେଷ ଉତ୍ସବରେ, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଗର୍ବିତ ସଫଳତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ଯାହା ସେ ଗତ ୧୫ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ୭୫ ତମ କାନ୍ସ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ତଥା ଅତି ଚମତ୍କାର ଜୁରୀ ଭାବରେ ମନୋନୀତ ହୋଇଥିଲେ । ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ହେଉଛନ୍ତି ଏକମାତ୍ର ଭାରତୀୟ ଯିଏକି ଲୁଇ ଭ୍ୟୁଟନ୍ ଏବଂ କାର୍ଟିଅର୍ ଭଳି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ରାଣ୍ଡର ଗ୍ଲୋବାଲ୍ ଫେସ୍ ଏବଂ ଲେଭିସ୍ ଏବଂ ଆଡିଦାସ୍ ପରି ପପ୍ କଲ୍‌ଚର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଭାବରେ ମନୋନୀତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ୨୦୨୨ ଟାଇମ୍ ୧୦୦ ଇମ୍ପାକ୍ଟ ଆୱାର୍ଡ ଭାବରେ ବୈଜ୍ଞାନିକ ଏବଂ ସିଇଓ, କଳାକାର ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା, ପପ୍ ତାରକା ଏବଂ ରାଜନେତାଙ୍କ ସମେତ ବିଶ୍ୱ ନେତାଙ୍କ ସହ ଲିଡର୍ସରେ ସାମିଲ୍‌ ହୋଇଥିଲେ। ଦୁବାଇର ମ୍ୟୁଜିୟମ୍ ଅଫ୍ ଫ୍ୟୁଚର ଯେଉଁଠାରେ ସେ ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମ୍ମାନିତ ହୋଇଥିଲେ। ଯାହା ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇଥିଲା ଏବଂ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥିଲା ​​। ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥାଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ଟାଇମ୍ ମାଗାଜିନ ଦ୍ଵାରା ଦୁଇଥର ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଛି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.