କାମ ପ୍ରତି ସମର୍ପିତ USAର ଏହି କ୍ରିକେଟର: ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ହୋଟେଲରୁ କରୁଛନ୍ତି ଅଫିସ କାମ

Published By : Prameya-News7 Bureau | June 15, 2024 IST

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫/୦୬: ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୫/୦୬: ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଅନ୍ୟତମ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖେଳାଳି ଭାବେ ଉଭା ହୋଇଛନ୍ତି ୟୁଏସ୍‌ଏର ପ୍ରମୁଖ ଫାଷ୍ଟ୍‌ ବୋଲର ସୌରଭ ନେତ୍ରାଭଲକର । ସେ ପାକିସ୍ତାନ ଓ ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ପ୍ରଭାବୀ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ରାତାରାତି ଷ୍ଟାର୍‌ ପାଲଟି ଯାଇଛନ୍ତି । 

ୟୁଏସ୍‌ଏ ପକ୍ଷରୁ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଖେଳିବା ସହ ସେ ଅଫିସ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଜାରି ରଖିଥିବା ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ନିଧି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ନେତ୍ରାଭଲକର ଜଣେ ସଫ୍ଟୱେର ଇଞ୍ଜିନିୟର ଏବଂ ଓରାକଲ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି । ନିଧି କହିଛନ୍ତି, ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଶେଷ ହେବା ପରେ ନେତ୍ରାଭଲକର ହୋଟେଲରେ ପହଞ୍ଚି ଅଫିସ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି । 

ସେ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଏବଂ ଚାକିରିକୁ ସମାନ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇ ଆସିଛନ୍ତି । କ୍ରିକେଟରୁ ଦୂରରେ ଥିଲେ ସେ ଚାକିରି ପାଇଁ ୧୦୦% ଦିଅନ୍ତି । ଏପରିକି ସବୁଆଡ଼େ ଲାପଟପ୍‌ ଧରି ଯାଇଥାନ୍ତି । ଭାରତ ଆସିଲେ ସେ ଲାପଟପ୍‌ରେ ଅଫିସ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟ  କରନ୍ତି । ନେତ୍ରାଭଲକର ମୁମ୍ବାଇରେ ବଢ଼ିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ମୁମ୍ବାଇର ଜୀବନଶୈଳୀ ଏବେ ବି ରହିଛି ।’  

ସୂଚନାଥାଉକି, ନେତ୍ରାଭଲକର ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ  ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ୟୁଏସ୍‌ଏର ସୁପର ଓଭର ବିଜୟରେ ମୁଖ୍ୟ  ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ୪ଓଭରରେ ୨ଟି  ୱିକେଟ୍‌ ନେଇଥିଲେ । ସୁପର ଓଭରରେ ୧୮ରନ୍‌  ଡିଫେଣ୍ଡ କରି ଦଳକୁ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ବିଜୟ ଭେଟି  ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଓଭରରେ ସେ ୧୩ରନ୍‌ ପ୍ରଦାନ  କରି ଗୋଟିଏ ୱିକେଟ୍‌ ନେଇଥିଲେ । ସେହିପରି  ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଷ୍ଟାର୍‌ ବ୍ୟାଟର ରୋହିତ  ଶର୍ମା ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଆଉଟ୍‌ କରିଥିଲେ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.