Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

କେ.ଏଲ ରାହୁଲ-ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଡେକୋରେସନ ଭିଡିଓ

18/01/2023 at 10:46 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୮।୦୧: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ କ୍ରିକେଟର କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ। ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ସାରିଛି। ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଦୁହେଁ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତୁତିର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ ।

ଆଥିଆ ଏବଂ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହକୁ ନେଇ ନୀରବ ରହିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଜଣାପଡୁଛି କି ଏହି କପଲ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସାତ ଫେରା ନେବେ। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ସେଠାରେ ଏକ ୧୭ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଫାର୍ମହାଉସ୍ ଅଛି। ଉଭୟ ଖଣ୍ଡାଲାରେ ବିବାହ କରିବେ। ବିବାହର ସମସ୍ତ ରୀତି ତିନି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ । ଆଥିଆ ଏବଂ କେ.ଏଲ୍ ମଧ୍ୟ ବିବାହ ପାଇଁ ଏକ ଫାଇପ୍‌ ଷ୍ଟାର ରିସର୍ଟ ବୁକ୍ କରିଛନ୍ତି। ବିବାହରେ କେବଳ ଘନିଷ୍ଠବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ସାମିଲ ହେବେ। ପରେ ସେ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ରିସେପସନ ଦେବେ।

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଅନେକ ଲାଇଟ୍ ଏବଂ ଲ୍ୟାମ୍ପ ଝଲସି ଉଠୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି। ଅନେକ ଲୋକ ସାଜସଜାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ସମଗ୍ର କୋଠାକୁ ଆଲୋକିତ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଛି । ତେବେ ଭିଡିଓଟି ପାଲି ହିଲ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ଚଳିତ ବର୍ଷର ସବୁଠାରୁ ବଡ ବିବାହ ହେବ। ବଲିଉଡର ସମସ୍ତ ସେଲିବ୍ରେଟଙ୍କ ଏକ ସମାବେଶ ଅଛି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

   Related Posts