previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୬୫୬୧ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଜି ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବୃହତ ଜଳସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପର କରିବେ ଲୋକାର୍ପଣ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର କାଠ ଜବତ, ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ
  • ||
  • କାଶ୍ମୀର ଘାଟି ଅଶାନ୍ତ, ପୁଣି ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କଲେ ଆତତାୟୀ
  • ||
  • ଆଣବିକ ଦସ୍ତାବିଜ ପାଇଁ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଘରେ ହୋଇଥିଲା ଚଢଉ : ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବଡ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ଦମ୍ ଦେଖାଇଲା ଜିମ୍ବାଓ୍ୱେ, ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ କଲା ସତର୍କ
  • ||

୬୭ବର୍ଷରେ ବି ଡନ୍ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ , ୩୭ବର୍ଷୀୟା ତରୁଣୀଙ୍କ ଦାଉଦର ନୂଆ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ୍

26/08/2020 at 4:00 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୬/୮: ଅଣ୍ଡରଓ୍ବାର୍ଲଡ ଡନ୍ ଦାଉଦ ଇବ୍ରାହିମ୍ ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଦାଉଦଙ୍କ ନୂଆ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ନାଁ ସାମନାକୁ ଆସିଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସେ ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ  ଏବଂ ଯାହାକୁ ଲୋକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର୍ ଗୁଡ଼ିଆ ନାଁରେ ମଧ୍ୟ ଜାଣନ୍ତି। ସେ ହେଉଛନ୍ତି ମେହଓ୍ବିଶ ହୟାତ।

ମେହଓ୍ବିଶ ହୟାତ ପ୍ରଥମ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁହଁନ୍ତି ଯାହାର ନାଁ ଦାଉଦ ଇବ୍ରାହିମଙ୍କ ସହ ଯୋଡ଼ିଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ମେହଓ୍ବିଶ, ଦାଉଦଙ୍କଠୁ ପାଖାପାଖି ୨୭ବର୍ଷ ବଡ଼। ପାକିସ୍ତାନ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଦାଉଦ ବହୁତ ଟଙ୍କା ଲଗାଇଛନ୍ତି। କରାଚୀ ଏବଂ ଲାହୋରରେ ଅନେକ ବଡ଼ ପ୍ରଡ୍ୟୁସର ଏବଂ ଡାଇରେକ୍ଟରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି।

ଦାଉଦଙ୍କ ନାଁ ଯୋଡ଼ାଯିବା ପରେ ମେହଓ୍ବିଶ୍ ହୟାତଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଟ୍ରୋଲ୍ କରାଯାଉଛି। ହୟାତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର କରାଯାଉଛି। ତାଙ୍କର କାହା ସହ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ। ନିକଟରେ ହୟାତଙ୍କୁ ପାକିସ୍ତାନର ବଡ଼ ନାଗରିକ ସମ୍ମାନ ତମଗା-ଏ-ଇମତିଆଜରେ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଥିଲା।

ମେହଓ୍ବିଶ ହୟାତଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଦାଉଦଙ୍କ ନାଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୀତା ଆୟୁବଙ୍କ ସହ ଯୋଡ଼ା ଯାଇ ସାରିଛି। ଦାଉଦ ଏବଂ ଅନୀତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସେତେବେଳେ ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ନିର୍ମାତା ଜାଭେଦ ସିଦ୍ଦିକୀଙ୍କ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ହୋଇଥିଲା। ଜାଭେଦ ଅନୀତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରେ ସାଇନ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା।

ଆଇଟମ୍ ନମ୍ବରରୁ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ମେହଓ୍ବିଶ ବଲିଉଡରେ ସାହିତ୍ୟ ଚୋରି କରିବାର ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଇ ସାରିଛନ୍ତି।  

   Related Posts