ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଶ୍ବଶୁର ପ୍ରେମରେ ପଡିଲା ବୋହୂ, ସାତ ଜନ୍ମର ସାଥୀ ହୋଇ ରହିବା ପାଇଁ ଥାନାରେ ନେଲେ ଶପଥ

17/06/2019 at 2:53 PM

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୭।୬: ଶ୍ବଶୁର ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଛି ବୋହୂ। ଏଭଳି ଏକ ଆଚମ୍ବିତ ଘଟଣା ଘଟଣା ଘଟିଛି ଦିଲ୍ଲୀର ବେଗମପୁରରେ। ବାପା ନିଜ ପୁଅକୁ ଧୋକା ଦେଇବୋହୂକୁ ବିବାହ କରିଛି । ଏହି ବିଷୟରେ ପୁଅ ଜାଣିବା ପରେ, ସେ ପୋଲିସ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ଶ୍ବଶୁରକୁ ଗିରଫ କରି ହାଜତରେ ବନ୍ଦ କରିବା ଦେଖି ଉଭୟ ବୋହୂ ଓ ପ୍ରେମୀ ଶ୍ବଶୁର ସାରା ଜୀବନ ଏକାଠି ହୋଇ ମରିବେ ବଂଚିବେ ବୋଲି ଶପଥ ନେଇଛନ୍ତି।

ବୀନ୍ ଟୋଲା ନିବାସୀ ବିରେନ୍ଦ୍ର ମହତୋ ପୁଅକୁ ଧୋକା ଦେଇ ନିଜ ବୋହୂ ଉଷା ଦେବୀଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇବସିଥିଲେ। କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ଦୁହେଁ ଲୁଚି ଛପି ପରଷ୍ପରକୁ ଏକାରେ ଦେଖା କରୁଥିଲେ। ଶେଷରେ ପ୍ରେମର ଏକ ନୂଆ ନାଁ ଦେବାକୁ ଯାଇ ଉଭୟ ଘରୁ ପଳାଇ ପୂରଣଦେବୀ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି।

ବିବାହ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବା ପରେ ପୁଅ ଥାନାରେ ଯାଇ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ବୀରେନ୍ଦ୍ରକୁ ଗିରଫ କରି ରଖିଛି। ତେବେ ନୂଆ ବାହା ହୋଇଥିବା ସ୍ତ୍ରୀ ଏସବୁ ସହି ପାରିନଥିଲା। ତେଣୁ ସ୍ବାମୀକୁ ଜେଲରୁ ବାହାର କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇଛି। ଏମିତିକି ଜେଲ ସମ୍ମୁଖରେ ପ୍ରେମୀ ଶ୍ବଶୁର ଓ ବୋହୂ ଶପଥ ମଧ୍ୟ ନେଇଛନ୍ତି। ଏବେ ଥାନା ଆଗରେ ଫେରିବା ବାଟକୁ ଚାହିଁ ବସିଛି ବୋହୂ। କେନଗର ଥାନା ଅଧୀକ୍ଷକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଉଷା ଦେବୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହେବା ପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ।

   Related Posts