scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବରର ଶ୍ୟାମଳ ରଙ୍ଗ ଦେଖି ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କଲା କନ୍ୟା, ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ମାମଲା

18/05/2023 at 8:26 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୮।୦୫: ବିହାରରେ ପୁଅମାନେ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ନାପସନ୍ଦ କରିବାର ଖବର ପ୍ରାୟତଃ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଝିଅମାନେ ନିଜର ପସନ୍ଦ ଏବଂ ନାପସନ୍ଦ ପାଇଁ ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି। ହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏପରି କିଛି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଯାହାକୁ ଶୁଣିଲା ପରେ ଆପଣ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ଜୟମାଲା ସମୟରେ କନ୍ୟାକୁ ବର ପସନ୍ଦ ଆସି ନଥିଲା, ସେ ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ।

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ମାମଲା ରସଲପୁର ଗାଁର ଅଟେ। ବ୍ୟାଣ୍ଡବାଜାକୁ ସଜାଯାଇଥିବା ଫୁଲରେ ଶୋଭାଯାତ୍ରାକୁ ଜୋରଦାର ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ। ଉଭୟ ପକ୍ଷର ଲୋକମାନେ ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ରୀତିନୀତି କରୁଥିଲେ। ଝିଅଟି ମଧ୍ୟ କନ୍ୟା ପରି ସଜବାଜ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ଜୟମାଲାର ରୀତିନୀତି ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା। ଝିଅଟି ଅନେକ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ମଞ୍ଚରେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ​​। ଏହା ପରେ କନ୍ୟା ଯେତେବେଳେ ବରକୁ ଦେଖି ସେ ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କଲା।

ଯେଉଁଠାରେ କନ୍ୟା ନିଜେ ଜୟମାଲା ସମୟରେ ବରକୁ ଦେଖିବା ପରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଥିଲା। ବର ବୟସରେ ବଡ ଏବଂ ଶ୍ୟାମଳ ରଙ୍ଗ ହୋଇଥିବା କହି ମଞ୍ଚରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଆସିଥିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକମାନେ ଝିଅର ମନା କରିବା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ କନ୍ୟାକୁ ବହୁତ ବୁଝାଇବା ସହ ଶାନ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ। ଶେଷରେ ବର ସେଠାରୁ ଫେରି ଆସିଥିଲା।

   Related Posts