Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

କପା ଚାଷୀଙ୍କୁ ପୋଡ଼ି ମାରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ, ଶୋଇଥିବା ବେଳେ କିରୋସିନ ଢାଳି ଲଗାଇଦେଲେ ନିଆଁ

16/12/2022 at 12:58 PM

ବଲାଙ୍ଗିର ୧୬/୧୨: ବଲାଙ୍ଗିର ଜିଲ୍ଲା ବେଲାପଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭରୁଆମୁଣ୍ଡା ଗ୍ରାମରେ ଏକ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ନିଆଁରେ ପୋଡ଼ି ମାରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗ । ରାତିରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ କିରୋସିନି ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ତେବେ ଏଥିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିବା ଦମ୍ପତ୍ତି ହେଉଛନ୍ତି ଭରତ ଭୂଇଁସାଲ ଓ କଳ୍ପନା ଭୂଇଁସାଲ ।

ସୂଚନା ଥାଉକି, ଭରତ ତାଙ୍କ ଚାଷ ଜମିରେ କପା ଚାଷ କରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ କପା ତୋଳା ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ସେମାନେ ଚାଷ ଜମିରେ କୁଡିଆ ମାରି କପା ଜଗୁଥିଲେ । ଗତକାଲି ସେଠାରେ ଉଭୟେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ରାତି ସମୟରେ କେହି ଜଣେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ତାଙ୍କ କୁଡିଆରେ କିରୋସିନି ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିବା କହିଛନ୍ତି ଉଭୟ ଦମ୍ପତ୍ତି ।

ଏଥିରେ ସ୍ତ୍ରୀ କଳ୍ପନାଙ୍କର ଶରୀରର ଅଧାଭାଗ ପୋଡ଼ିଥିବା ବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ଭରତଙ୍କ ଗୋଡ ପୋଡିଛି । ତେବେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ପ୍ରଥେମ ବେଲପଡା ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସାଳୟକୁ ନେଇଥିଲେ । ସେଠାରୁ ବଲାଙ୍ଗିର ଭୀମଭୋଇ ମେଡିକାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । ଭୀମଭୋଇ ମେଡିକାଲର ବର୍ଣ୍ଣ ୟୁନିଟରେ ରଖି ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି । ତେବେ କାହା ସହିତ କୌଣସି ଶତ୍ରୁତା କିମ୍ବା କଳି ଝଗଡ଼ା ନଥିବା ବେଳେ କିଏ ଓ କାହିଁକି ଏଭଳି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଲା ତାହା ଅସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଛି ।

   Related Posts