scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଅକ୍ଟୋବର ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଦାମ ଗଢିବେ ନୂଆ ଦଳ

3/10/2018 at 12:51 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୩/୧୦ : ଅକ୍ଟୋବର ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଦାମ ଗଠନ କରିବେ ନୂଆ ଦଳ । ଏ ନେଇ ଆଜି ସମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଦାମଦୋର ରାଉତ । ନୂଆ ଦଳରେ ରହିବ ବିଜୁଙ୍କ ନାଁ । ପିତୃପକ୍ଷ ଚାଲୁଥିବାରୁ ଦଳ ଗଠନରେ ବିଳମ୍ବ ହେଉଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନର ବିଜେଡିରେ ନକଳି ବିଜୁପ୍ରେମୀ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ନୂଆ ଦଳରେ ଅସଲି ବିଜୁ ପ୍ରେମୀ ରହିବେ ବୋଲି ଦାମ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଗତ ମାସରେ ଡାକ୍ତର ଦାମୋଦର ରାଉତଙ୍କୁ ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କାର କରାଯାଇଥିଲା | ବହିଷ୍କାର ହେବାପରେ ସେ କଣ କରିବେ ଏବଂ କେଉଁ ଦଳରେ ଯୋଗ ଦେବେ ତାକୁ ନେଇ କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନା ଲାଗିରହିଥିଲା | ତେବେ ଆଜି ଦାମଙ୍କ ଏହି ସୂଚନା ପରେ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ କାର୍ଯ୍ୟପନ୍ଥା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି | ତେବେ ତାଙ୍କ ନୂଆ ଦଳରେ କେଉଁ ବିଜୁ ପ୍ରେମୀମାନେ ରହିବେ ତାକୁ ନେଇ ଉଠିଛି ପ୍ରଶ୍ନ | କାରଣ ଗତକାଲି କଂଗ୍ରେସ ସଭାରେ ଯୋଗଦେବା ପରେ ଡାକ୍ତର ରାଉତ କହିଥିଲେ ଯେ, ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର ଏବଂ ଦିଲୀପ ରାୟ ଧରାଛୁଆଁ ଦେଉନାହାନ୍ତି | ଅପରପକ୍ଷରେ ବିଜେଡିରୁ ବହିସ୍କୃତ ବରିଷ୍ଠ ନେତା ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ଚନ୍ଦ୍ର ଘଡେଇ ତାଙ୍କ ସହିତ ରହିବେ ବୋଲି ପୂର୍ବରୁ ଡାକ୍ତର ଦାମୋଦର ରାଉତ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ଚନ୍ଦ୍ର ଘଡେଇ ଏଭଳି କୌଣସି ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ ବୋଲି ସିଧାସଳଖ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଥିଲେ | କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଓଡିଶାରେ ବିଜେଡି ଛାଡ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଆଞ୍ଚଳିକ ଦଳର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲେ | ଗତକାଲି ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇ ଡାକ୍ତର ରାଉତ କହିଥିଲେ ଯେ, ଦଳ ଗଢିବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ପାଣ୍ଠି ତାଙ୍କ ପାଖରେ ନାହିଁ | ନୂଆ ଦଳ ପାଇଁ ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା ତାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତା କରିଥିବେ ସେ ସୂଚନ ଦେଇଥିଲେ |

   Related Posts