Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ବାରିପଦା ସମାବେଶକୁ ଆସିଲେନି ବୈଜୟନ୍ତ: ଦାମ କହିଲେ ବାଘ ଛାଲ ଘୋଡେଇ ହେଇକି ଗଧିଆ ଲୋକଙ୍କୁ ଡରେଇଲା ଭଳି ଓଡ଼ିଶାବାସୀଙ୍କୁ ପ୍ରବଞ୍ଚନା କରୁଛନ୍ତି ନବୀନ

21/10/2018 at 5:16 PM

ବାରିପଦା ୨୧/୧୦ : ଆଜି ବାରିପଦା ଆସିଥିଲେ ଡ. ଦାମୋଦର ରାଉତ ଓ ଜଜ୍ଞେଶ୍ୱର ବାବୁ । ସହର ସାରା ମ‍ାଳମାଳ ହୋଡିଂ, ପ୍ରଚାର ଗାଡି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏବେ ଜିଲ୍ଲା ରାଜନୀତି ମାହୋଲ ଏକ ପ୍ରକାର ସରଗରମ ହୋଇଉଠିଛି । ମୟୁରଭଞ୍ଜ ମିଳିତ କ୍ରିୟାନୁଷ୍ଠାନ କମିଟି ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଏକ ସମାବେଶରେ ଗୋଟିଏ ମଞ୍ଚରେ ବସିଥାନ୍ତେ ଦାମ- ବୈଜୟନ୍ତ । ହେଲେ ଆସି ନଥିଲେ ବୈଜୟନ୍ତ । ଦାମଙ୍କୁ ପାଲବଣି ଠାରୁ ଏକ ବିରାଟ ବାଇକ୍ ରାଲି ସହିତ ସ୍ୱାଗତ କରି ସ୍ଥାନୀୟ ଛଉପଡିଆକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । ବିଜେଡି ଶାସନ କାଳରେ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ହୋଇଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଦୁର୍ନୀତି ଓ ଘୋଟାଲାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ କରିବା ଏହି ସମାବେଶର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଥିଲା । ଆଜି ଦିନ ୧୧ଟା ବେଳେ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ଜନ ସମାବେଶ ୨ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସମାବେଶକୁ ନେଇ ଶାସକ କିମ୍ବ ବିରୋଧୀ ଦଳର ମୁଖପତ୍ର ମାନେ କିନ୍ତୁ ମୁହଁ ଖୋଲିବାକୁ ନାରାଜ । ତେବେ ଏହା କୌଣସି ରାଜନୈତିକ ସଭା ନୁହେଁ ବରଂ ଦୂର୍ନୀତି ବିରୋଧରେ ଏକ ମିଳିତ ଆନ୍ଦୋଳନର ଆରମ୍ଭ ବୋଲି ମୟୁରଭଞ୍ଜ ମିଳିତ କ୍ରିୟାନୁଷ୍ଠାନ କମିଟି ପକ୍ଷରୁସୂଚନା ଦିଅାଯାଇଛି ।

   Related Posts