scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଆନ୍ତଃଜିଲ୍ଲା ଡକାୟତି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ କାବୁ, ଧରାପଡିଲେ ୫ ପେଷାଦାରୀ

10/01/2023 at 3:42 PM

ଢେଙ୍କାନାଳ ୧୦/୦୧: ବଡ଼ ଆନ୍ତଃଜିଲ୍ଲା ଡକାୟତି ଓ ପେଷାଦାରୀ ଅପରାଧୀ ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ଠାବ କରିଛି ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ । ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ୫ ଜଣ ପେଷାଦାର ଡକାୟତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମାରଣାସ୍ତ୍ର, ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର, ପିସ୍ତଲ ଓ ଗୁଳିଗୋଳା ଓ କାର ବୁଲେଟ ଆଦି ଜବତ କରିବାରେ ସଦର ପୋଲିସ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛି ।

ସେଥିରୁ ୫ଟି ପିସ୍ତଲ, ୩୮ ରାଉଣ୍ଡ ଜୀବନ୍ତ ଗୁଳି, ୩ଟି ମାଗଜିନ, ଖଣ୍ଡା ଓ ଭୁଜାଲି ଆଦି ମାରଣାସ୍ତ୍ର ରହିଛି । ଏହା ସହ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ୨୪ଗ୍ରାମ ୮୫୦ମିଲିଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ କରିଥିବା ବେଳେ ଡକାୟତି ଓ ଲୁଟ କରିଥିବା ସୁନା ମୁଦି ଓ ଚେନ,୨୫ ହଜାର ୭୨୦ ଟଙ୍କା ଆଦି ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । ଏହି ଡକାୟତି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଡକାୟତି, ରାହାଜାନି, ହତ୍ୟା ଓ ବଳାତ୍କାର ଆଦି ବିଭିନ୍ନ ପେଷାଦାର ଅପରାଧରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବାବେଳେ ବ୍ୟବହୃତ ଏକ କାର ଓ ବୁଲେଟକୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଜବତ କରିଛି ।

ଗିରଫଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଂଜାମ ଜିଲ୍ଲା ବ୍ରହ୍ମପୁରର ଶଙ୍କର ସାହୁ, ଧରାକୋଟର ହିମାଂଶୁ ସ୍ୱାଇଁ ଓ ଖଲ୍ଲିକୋଟ ର ଅମିତ ସ୍ୱାଇଁ ଥିବାବେଳେ କଟକ ବାଙ୍କିର ରଞ୍ଜିତ ରାଉତ ଓ ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା ସିମିନଇର ପାପୁନ ନାଏକ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଅପରପକ୍ଷରେ ଏହି ଚୋରି ସାମଗ୍ରୀ ରଖିଥିବା ଫାହଟଣାରେ ପୋଲିସ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଏମାନେ ସମସ୍ତେ ପେଷାଦାର ଅପରାଧୀ ଓ ଏମାନଙ୍କ ନାମରେ ରାଜ୍ୟର ଗଂଜାମ ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାର ଥାନା ମାନଙ୍କରେ ଚୋରି, ରାହାଜାନି, ଡକାୟତି, ହତ୍ୟା, ଲୁଟ ଓ ବଳାତ୍କାର ଆଦି ବହୁ ସଙ୍ଗିନ ମାମଲା ରହିଛି ।

   Related Posts