suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ଦାଦନ ଖଟିବାକୁ ଯାଇ ବନ୍ଧା ପଡିଲେ ଦମ୍ପତି : ପୁଅର ଦଶାହ କାମରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ଛାଡୁନି ଦଲାଲ

17/02/2020 at 4:29 PM

ନୂଆପଡା ୧୭/୨: ପୁଣି ଦାଦନ ଦୁଃଖ ।ଦାଦନ ଖଟିବାକୁ ଯାଇ ଦଲାଲ ପାଖରେ ବନ୍ଧା ପଡିଛନ୍ତି ଦମ୍ପତି ।ଏମିତିକି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ପୁଅକୁ ଥରୁଟିଏ ଦେଖିପାରିଲେନି ବାପା ମା’ ।ଏବେ ଦଶାହ କାମରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ଛାଡୁନି ଦଲାଲ । ଏମିତି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଖବର ଆସିଛି ନୂଆପଡା ଜିଲ୍ଲାରୁ ।

ଦାଦନ ଖଟିବାକୁ ଯାଇ ବନ୍ଧା ପଡିଲେ ଦମ୍ପତି । ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ବି ଶେଷ ଦର୍ଶନ କରିପାରିଲେନି । ଦାଦନ ଯନ୍ତ୍ରଣାର ଏକ କରୁଣ କାହାଣୀ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନୂଆପଡା ଜିଲ୍ଲାରେ । ଖଡିଆଳ ଥାନା ମହୁଲକେ।ଟ ଗାଁର ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ପୁନି ଏବଂ ବିମଳା ସ୍ଥାନୀୟ ଜଣେ ଦଲାଲଙ୍କ ଠାରୁ ଅଗ୍ରୀମ ଟଙ୍କା ନେଇ ତେଲେଙ୍ଗାନା ଯାଇଥିଲେ ।ଗତ ଫେବୃଆରୀ ୧୦ ତାରିଖରେ ସେମାନଙ୍କ ଏକମାତ୍ର ପୁଅର ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହେ।ଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପୁଅକୁ ଦେଖିବାକୁ ଛାଡିଲାନି ଦଲାଲ । ୨ ଦିନ ପରେ ପୁଅର ଦଶାହ ପଡୁଥିବା ବେଳେ ଛାଡିବାକୁ ଦଲାଲ ନିକଟରେ କାକୁତିମିନତି ହେ।ଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ନସୁଝିବା ଯାଏ ଏଠୁ ଯାଇପାରିବନି ବେ।ଲି ରେ।କଠେ।କ ଶୁଣାଇ ଦେଇଛି ଦଲାଲ । ଏପଟେ ଭାଇର ମୃତ୍ୟୁ ସାଙ୍ଗକୁ ବାପା ମା’ଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛନ୍ତି ୨ ଝିଅ ।

ନାତି ଅକାଳରେ ଚାଲିଗଲା । ପୁଅ-ବେ।ହୁ ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ ବନ୍ଧା ପଡିଛନ୍ତି । ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଗଡାଇବା ଛଡା ବୃଦ୍ଧ ବାପାଙ୍କ ପାଖରେ କିଛି ବିକଳ୍ପ ନାହିଁ । ୨ ନାତୁଣିଙ୍କୁ ଧରି କେମିତି ନାତିର ଦଶାହ କାମ କରିବେ ବେ।ଲି ଘାରି ହେଉଛନ୍ତି । ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ସମସ୍ୟା ସମ୍ପର୍କରେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଅବଗତ  ଅଛନ୍ତି ।ତଥାପି ଏହି ଅସହାୟ ପରିବାରକୁ ନ୍ୟାୟ ମିଳୁନି । ଏପଟେ  ନିଜ ଉଦ୍ୟମରେ ପୁନି ଏମଂ ବିମଳାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ଅଣ୍ଟା ଭିଡିଛନ୍ତି ଗ୍ରାମବାସୀ ।ଅନ୍ୟପଟେ କ୍ୟାମେରା ଆଗରେ କିଛି କହିନଥିବା ବେଳେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯିବ ବେ।ଲି କହିଛନ୍ତି ଶ୍ରମ ଅଧିକାରୀ ।

ଅଭାବି ମଣିଷ ପେଟ ପାଟଣା ପାଇଁ ଦାଦନ ଖଟିବାକୁ ଯାଇ ନିର୍ଯାତନା ସହୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶାସନ ସବୁ ଜାଣି ବି ପଦକ୍ଷେପ ନନେବା ବାସ୍ତବରେ ଦୂର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ।

   Related Posts