scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଚାଲାଣ ହେଉଥିଲେ ଶ୍ରମିକ, ୨୬ଜଣଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ପୋଲିସ ; ୨ ସର୍ଦ୍ଦାର ଅଟକ

18/10/2021 at 12:33 PM

ପାଟଣାଗଡ଼ ୧୮।୧୦:  ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଚାଲାଣ ବେଳେ ୨୬ ଦାଦନ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର । ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲା ଖପ୍ରାଖୋଲ ବ୍ଲକ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ଦାଦନ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛନ୍ତି । ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଚାଲାଣ ହେଉଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ୨ଜଣ ସର୍ଦ୍ଦାରଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଛି ପୋଲିସ ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ରବିବାର ରାତି ସମୟରେ ଖପ୍ରାଖୋଲ ପୋଲିସ ପାଟ୍ରୋଲିଂ କରୁଥିବା ସମୟରେ ହରିଶଙ୍କର ଛକ ନିକଟରେ ୨ଟି ଗାଡ଼ିକୁ ଅଟକାଇଥିଲା ପୋଲିସ । ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚରା ପରେ ପୁରା ସତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲେ । ଅଟକ ଥିବା ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ଗାଡ଼ି ଯୋଗେ ନିଜ ନିଜ ଗାଁକୁ ପଠାଯାଇଥିବା ବେଳେ ୨ ସର୍ଦ୍ଦାରଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଛି ପୋଲିସ ।

ତେବେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ଶ୍ରମିକମାନେ ନୂଆପଡା ଜିଲ୍ଲାର ଲଖନା ଗାଁର କିଛି ଥିବା ବେଳେ ଖପ୍ରାଖୋଲ ବ୍ଲକ ଚାବିରିପାଲି ଗାଁର କିଛି ରହିଛନ୍ତି । କାମ ଧନ୍ଦା ନ ପାଇବାରୁ  ଶ୍ରମିକ ମାନେ ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ପୋଲିସ  ଅଟକ ରଖିଥିବା ୨ ଜଣ ସର୍ଦାର ହେଲେ  ନୂଆପଡା ଜିଲ୍ଲା ଲାଖନା ଗାଁର ଫାରସ ମାଝୀ ଓ ଖପ୍ରାଖୋଲ ବ୍ଲକ ଚାବିରିପାଲି ଗାଁର ରଜେନ୍ଦ୍ର କଠାର ବୋଲି  ଜଣାପଡ଼ିଛି ।  ପୋଲିସ ୨ ଜଣ ସର୍ଦ୍ଦାରଙ୍କୁ  ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି । ଏହାସହିତ ୨ ଟି ଗାଡିକୁ ଜବତ କରିଥିବା ଖପ୍ରାଖୋଲ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts