ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଡବିଲ: ପୁରୁଣା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଯୁବକକୁ ଛୁରାମାଡ଼, ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣରେ ଆକବର ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଆରକିଟେକ୍ଟ, ଆର୍ଥିକ କାରବାର ନେଇ ହୋଇପାରେ ଜେରା
  • ||

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ‘ମୁନ୍ନା ବଦନାମ ହୁଆ’ ଗୀତର ଟିଜର, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

29/11/2019 at 11:46 AM

ଦବଙ୍ଗ-୩ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲା। ଦର୍ଶକ ଓ ସଲମାନଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଏହି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ଅପେକ୍ଷାରେ ଅଛନ୍ତି। ଟ୍ରେଲରରେ ଉଭୟରୋମାନ୍ସ​‌, କମେଡି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।ତେବେ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜକୁ ଆଉ ମାତ୍ର ୩ ସପ୍ତାହ ବାକି ରହିଛି। ଏନେଇ ଦର୍ଶକ ଖୁବ ଉତ୍ସାହିତ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ଖୁବ୍ ଜୋରସୋରରେ ଦବଙ୍ଗ-୩ର ପ୍ରମ‌ୋସନ କରୁଛନ୍ତି ପୂରା ଟିମ୍।

 ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ଓ ଗୀତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା। ଏବେ ଫିଲ୍ମର ମୁଖ୍ୟ ଆଇଟମ୍ ଗୀତର ଟିଜର ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି। ଫିଲ୍ମ ‘ଦବଙ୍ଗ’ରେ ‘ମୁନ୍ନି ବଦନାମ୍ ହୁଇ’ ଗୀତ ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା। ଏବେ’ଦବଙ୍ଗ-୩’ରେ ଏଥିରେ ଟିକେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଛି।ଏଥର ଗୀତର ଟାଇଟଲ ‘ମୁନ୍ନା ବଦନାମ ହୁଆ’ ରଖାଯାଇଥିବା ବେଳେ ମଲ୍ଲାଇକାଙ୍କ ବଦଳରେ ୱରିନା ହୁସେନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଗୀତର କୋରିଓଗ୍ରାଫି ବୈଭବି ମର୍ଚ୍ଚାଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ଗୀତରେ ସଲମାନ ଓ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ପ୍ରଭୁଦେବାଙ୍କୁ ଏକା ସହ ଡାନ୍ସ କରିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଦବଙ୍ଗ ଖ‌ାନ୍ ସଲମାନ ଏହି ଗୀତ ପାଇଁ ଆଇଟମ ବଏ ପାଲଟିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଫିଲ୍ମରେ ସଲମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା, କିଚା ସୁଦୀପା ଓ ସାଇ ମଞ୍ଜ୍ରେକରଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଫିଲ୍ମଟି ଡିସେମ୍ବର ମାସ ୨୦ ତାରିଖରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ।

   Related Posts