ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଡବିଲ: ପୁରୁଣା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଯୁବକକୁ ଛୁରାମାଡ଼, ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣରେ ଆକବର ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଆରକିଟେକ୍ଟ, ଆର୍ଥିକ କାରବାର ନେଇ ହୋଇପାରେ ଜେରା
  • ||

ଶେଷ ହେଲା ‘କ୍ରିମିନାଲ ଜଷ୍ଟିସ୍‌’ ସସ୍‌ପେନ୍ସ, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା କିଲରର ଚେହେରା

1/10/2022 at 8:51 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୧।୧୦: ଡିଜନି ପ୍ଲସ୍ ହଟଷ୍ଟାରର ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘କ୍ରିମିନାଲ ଜଷ୍ଟିସ୍: ଅଧୁରା ସଚ୍‌ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ହୋଇ ସାରିଛି । ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶୋ’ର ୬ଟି ଏପିସୋଡ୍ ଦେଖାଯାଇଛି। ଯାହା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବଡ଼ ହିଟ୍ ଅଟେ । ଗତକାଲି ଅର୍ଥାତ୍‌ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏହି ସିରିଜର ସପ୍ତମ ଏପିସୋଡ୍‌ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଛି । ଏହି ଶୋ’ରେ ମିର୍ଜାପୁର ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ଫେମ୍‌ ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀ ଅର୍ଥାତ୍‌ ଓକିଲ ମାଧବ ମିଶ୍ରଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ଯାହାର ମୁକୁଲ ଅହୁଜାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରହିଛି। ମୁକୁଲ ତାଙ୍କ ଷ୍ଟେପ୍‌ ଭଉଣୀ ଜାରାକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଶୋ’ର ଧୀର ଗୀତିରେ ବଢୁଥିବା କାହାଣୀଟି ସସପେନ୍ସ ମାଧ୍ୟମରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହ ବଢାଇଛି । ପରବର୍ତ୍ତୀ ଘଟଣା ଜାଣିବା ପାଇଁ ଦର୍ଶକମାନେ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ ଅଛନ୍ତି।

କ୍ରିମିନାଲ୍‌ ଜଷ୍ଟିସ୍ ସିଜନ-୩ ର ସପ୍ତମ ଏପିସୋଡ୍‌ରେ ଓକିଲ ନୂତନ ପ୍ରମାଣ ବାହାର କରିଛନ୍ତି । ଜାରା ଅହୁଜାଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରମାଣ ଅନୁଯାୟୀ, ତାଙ୍କ ଭାଇ ମୁକୁଲ ହେଉଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ। ମୁକୁଲଙ୍କୁ ନାବାଳିକା ସଂଶୋଧନ ଗୃହରେ ରଖାଯାଇଛି, ସେ ଅନ୍ୟ ଅନ୍ତେବାସୀଙ୍କ ସହ ଖସିଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବାବେଳେ ପଚରାଉଚରା ପରେ ସେ ପୁରା ଯୋଜନା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ମାଧବ ମିଶ୍ର ନୀରଜ ଏବଂ ନିଶିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଖଣ୍ଡନ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଏଥିସହିତ ଅବନ୍ତିକା ତାଙ୍କ ପୁଅ ବିରୁଦ୍ଧରେ ସାକ୍ଷ୍ୟ ଦେବା ପରେ ନୀରଜଙ୍କୁ ସହ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ଅହୁଜା ବାସଭବନ ଛାଡିଛନ୍ତି। ହତ୍ୟାକାରୀ ସାମ୍ନାରେ ଥିବାରୁ ସିରିଜର ସସପେନ୍ସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶେଷ ହେଉଛି।ଏବେ ଦେଖିବାକୁ ପଡିବ ଯେ ମାଧବ ମିଶ୍ର ତାଙ୍କୁ କେତେ ଶୀଘ୍ର ଧରି ପାରିବେ।

   Related Posts