AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଏହି ସିରିଏଲ୍‌ରେ ଦେଖାଗଲା ଶ୍ରଦ୍ଧା-ଅଫତାବ୍‌ଙ୍କ କାହାଣୀ, ଗୋଟିଏ ଭୁଲ ପାଇଁ ଡିଲିଟ୍‌ ହେଲା ଏପିସୋଡ

2/01/2023 at 2:13 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୨।୦୧: ସୋନି ଚ୍ୟାନେଲର କ୍ରାଇମ ଶୋ’ରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ୱାଲକର ମର୍ଡର କେସ୍ ଏବଂ ଆଫତାବର ଭୟଙ୍କର କାହାଣୀ ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ହତ୍ୟା ମାମଲାର ତଥ୍ୟ ବହୁ ପରିମାଣରେ ବିକୃତ ହୋଇଥିଲା। ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ଆଦୌ ତଥ୍ୟ ସହିତ ଟ୍ୟାମ୍ପରିଂ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ । ସେମାନେ ଚ୍ୟାନେଲ ଏବଂ ସୋ ପାଇଁ ବଏକଟ୍ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଆରମ୍ଭ କଲେ। ଲୋକଙ୍କ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖି ସୋନି ଶ୍ରଦ୍ଧା-ଆଫତାବ କାହାଣୀର ଏପିସୋଡକୁ ସମସ୍ତ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମରୁ ଡିଲିଟ କରିଦେଇଛି।

ନିକଟରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ୱାଲକର ଏବଂ ଆଫତାବଙ୍କ ଭୟଙ୍କର କାହାଣୀ ସୋନି ଟିଭିରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ଏକ ଏପିସୋଡ୍‌ରେ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଥିଲା । ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କ୍ରାଇମ ପାଟ୍ରୋଲିଂର ଏପିସୋଡରେ ଆଫତାବଙ୍କୁ ହିନ୍ଦୁ ନାମ ମିହିର ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା ୱାକରଙ୍କୁ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ନାମ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ଆଫତାବଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ହିନ୍ଦୁ ରୀତିନୀତି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ସହ ଦୁହେଁ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କରିଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ପରେ ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଚ୍ୟାନେଲଟି ଏପିସୋଡ୍ ଡିଲିଟ୍ କରିଛି କିନ୍ତୁ ଏହାର ଅନେକ କ୍ଲିପ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି।

କ୍ରାଇମ ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଲାଟେଷ୍ଟ ଏପିସୋଡରେ ଦିଲ୍ଲୀ-ମୁମ୍ବାଇର ହତ୍ୟା ମାମଲା ପୁଣେ-ଅହମ୍ମଦାବାଦ ବୋଲି ଦର୍ଶାଯାଇଛି। କ୍ରାଇମ ପାଟ୍ରୋଲରେ ପୀଡିତା ଏବଂ ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କ ଧର୍ମ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଚ୍ୟାନେଲ ଏବଂ ଶୋ ପାଇଁ ଏକ ବଡ କଥା ହୋଇଛି। ଲୋକଙ୍କ କ୍ରୋଧ ଦେଖିବା ପରେ ସୋନି ଶ୍ରଦ୍ଧା-ଅଫତାବଙ୍କ କାହାଣୀ ସହିତ ଏପିସୋଡ ଡିଲିଟ କରି ଦିଆଯାଇଛି।

   Related Posts