scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଗୋଲଡେନ୍ ବାବାକୁ ଦିନିକିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣିଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ଇଓଡବ୍ଲୁ

12/01/2019 at 2:15 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୨|୧: ଗୋଲଡେନ୍ ବାବାକୁ ଦିନିକିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣିଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ଅର୍ଥନୈତିକ ଅପରାଧ ଶାଖା । ଦୁଇ ଦିନ ରିମାଣ୍ଡ ପାଇଁ ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୋର୍ଟ ଗୋଟିଏ ଦିନ ରିମାଣ୍ଡ ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେଇଛନ୍ତି । ରିମାଣ୍ଡ ଅବଧି ସମୟରେ ଗୋଲଡେନ୍ ବାବାଙ୍କ ଆର୍ଥିକ କାରବାରର ଗୁମର ଖୋଲିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ । ଗୋଲଡେନ୍ ବାବାଙ୍କର ରାଜନୈତିକ ନେତାଙ୍କ ସହ ଲିଙ୍କ୍ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଉଠୁଛି । ଏନେଇ ମଧ୍ୟ ଛାନଭିନ୍ ହେବ ।

ଧିରେ ଧିରେ ଖୋଲୁଛି ଗୋଲଡେନ୍‌ ବାବାର ଗୁମର । କ୍ରାଇମବ୍ରାଂଚ ହାତରେ ଲାଗିଛି ଅନେକ ତଥ୍ୟ । ଠାବ ହୋଇଥିଲା ଜ୍ୟୋତି ରଂଜନ ବେଉରା ଘର ଭିତରେ ଥିବା ସିକ୍ରେଟ୍‌ ଚାମ୍ବର ।  ଘର ବାହାରେ ଲାଗିଥିବା ବାୟୋମେଟ୍ରିକ୍‌ ମେସିନ୍‌ର ହାର୍ଡଡିସ୍କକୁ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି କ୍ରାଇମବ୍ରାଂଚ । ଅଧିକ ପଚରା ଉଚରା ପାଇଁ ଗୋଲଡେନ୍‌ ଜ୍ୟୋତିକୁ ୫ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବାକୁ କୋର୍ଟରେ ଆବେଦନ କରିଥିଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଇଓଡବ୍ଲୁ । ତେବେ ବାବାର ଏହି ସକ୍ରେଟ୍‌ ରୁମ୍‌ ଭିତରେ କ’ଣ ସବୁ ରହିଛି ତାର ଗୁମର ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ତଦନ୍ତକାରୀ ଟିମ୍‌ । ଏଥିସହ ବାବାର ଘରକୁ କେଉଁମାନେ ସବୁ ନିୟମିତ ଭାବେ ଯିବା ଆସିବା କରୁଥିଲେ ତା’ର ମଧ୍ୟ ରେକର୍ଡ଼ ଯାଂଚ କରୁଛି । ଏଥି ସହ ବାବାର କଳା କାରବାରର ଫାଇଲ ମେଣ୍ଟେନ୍‌ କରୁଥିବା ଜଣେ ଚାଟାର୍ଡ ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts