ମନସ୍କ l Manaska
ମନସ୍କ l Manaska
ମନସ୍କ l Manaska
ମନସ୍କ l Manaska
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, odisha news,khabar odisha,news in oriya

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • WPLକୁ ମିଳିଲା ପ୍ରଥମ ଚାମ୍ପିଅନ, ଦିଲ୍ଲୀକୁ ୭ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଓମେନ ଚାମ୍ପିଅନ
  • ||
  • କାଲିମେଳାରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା, କାର-ବାଇକ ଧକ୍କା, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ସଲମାନ ଖାନ୍ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ: ମୁମ୍ବାଇ ଓ ରାଜସ୍ଥାନ ପୁଲିସ ମିଳିତ ଚଢ଼ାଉ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଧାକଡ଼ ରାମ ବିଷ୍ଣୋଇ(୨୧)କୁ ଗିରଫ କଲା
  • ||
  • ଆଇବିଏ ୱାର୍ଲ୍ଡ ବକ୍ସିଂ ଚାମ୍ପିୟନସିପ୍ ୨୦୨୩: ଭାରତକୁ ୪ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ, ଲଭଲୀନା ବି ଜିତିଲେ ଗୋଲ୍ଡ, ପୂର୍ବରୁ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ଜିତିଥିଲେ ନିଖତ, ନିତୁ, ସ୍ୱିଟି
  • ||
  • ରବିବାର ବିଶ୍ୱ ବକ୍ସିଂ ଚାମ୍ପିୟନ୍‌ସିପ୍‌ରେ ୫୦ କେଜି ମହିଳା ବର୍ଗରେ ପୁଣି ଥରେ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଜିତିଲେ ଭାରତର ଷ୍ଟାର୍ ବକ୍ସର ନିଖତ ଜରିନ
  • ||
  • ରବିବାର ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡର ବାସିଲ୍‌ରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ସ୍ୱିସ୍ ଓପନ ୨୦୨୩ର ପୁରୁଷ ଯୁଗଳରେ ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଚୀନକୁ ହରାଇ ଟାଇଟଲ ଜିତିଲେ ଭାରତର ସାତ୍ତ୍ୱିକ ଓ ଚିରାଗଙ୍କ ଯୋଡ଼ୀ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଗସ୍ତକୁ ବିରୋଧ କପି ବିଜେପି ନେତା ଗିରଫ
  • ||
  • ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର: ରାଜନୈତିକ ଶତୃତାରୁ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ; ଗୁରୁତର ଯୁବକ ମେଡିକାଲ୍‌ରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବୁଲେଟପ୍ରୁଫ୍‌ କଣ୍ଟେନରରେ ରାଲିରେ ପହଞ୍ଚି ସମ୍ବୋଧନ କଲେ ଇମରାନ୍‌, ଆତଙ୍କୀ ଆକ୍ରମଣ ନେଇ ରହିଥିଲା ଚେତାବନୀ
  • ||
  • ଇସ୍ରୋକୁ ବଡ଼ ସଫଳତା, ସଫଳତାପୂର୍ବକ ଲଞ୍ଚ କଲା ଓ୍ବାନଓ୍ବେବର ୩୬ ଉପଗ୍ରହ
  • ||

ସାହିଦ୍‌ ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କ ଝିଅକୁ ବିବାହ କଲେ ଶାହିନ୍‌ ଆଫ୍ରିଦି, ଫଟୋରେ ନଜର ଆସିଲେ ବାବର ଆଜମ୍‌

4/02/2023 at 8:01 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୪।୦୨: କ୍ରିକେଟ୍ ଦୁନିଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହର ସିଜିନ୍‌ ଚାଲିଛି। ନିକଟରେ ଦୁଇ ପାକିସ୍ତାନୀ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଘରେ ଶାହାନାଇ ବାଜିଥିଲା । ଏଥି ସହିତ ଭାରତରେ ଷ୍ଟାର କ୍ରିକେଟର କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ମଧ୍ୟ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଝିଅ ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସହ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ।  ଏବେ ପାକିସ୍ତାନର ସ୍ପିଡଷ୍ଟାର ଶାହିନ୍ ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କ ଘରେ ବାଜିଛି ଶାହାନାଇ । ଫଟୋ ଏବଂ ନିକାର କିଛି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ତାଙ୍କ ସାଥୀମାନେ ଶାହିନଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ ଅଭିନନ୍ଦନ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ଶାହିନ୍ ଆଫ୍ରିଦି ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ଭେଟେରାନ ସାହିଦ ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କ ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଶାହିନ୍ ଏବଂ ଅଂଶା ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କ ବିବାହରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଥିଲା। ସାହିଦ ଆଫ୍ରିଦି ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ପ୍ରଥମେ ପାଠ ପଢିବା ଶେଷ କରିବା ପରେ ବିବାହ କରିବେ । ଶାହିନ୍ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆରମ୍ଭରୁ ଅଂଶାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ହେଲେ ସେମାନଙ୍କର ଅପେକ୍ଷା ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି। ବିବାହ ପରେ ଶ୍ୱଶୁର ଏବଂ ଜ୍ବାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏଥି ସହ ଶାହିନଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିକାହ କବୁଲ କରିବା ସମୟରେ ଶେରୱାନୀରେ ବସିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ।

Shaheen Afridi

ସାହିଦ ଆଫ୍ରିଦି ଏବଂ ଶାହିନ ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ବଣ୍ଡିଂ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଜ୍ୱାଇଁ ଏବଂ ଶ୍ୱଶୁର ମଧ୍ୟ ଏକାଠି କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ସ୍ପିଡଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ମିଳୁଛି। ଏଥି ସହିତ ସାହିଦ ଆଫ୍ରିଦି ମଧ୍ୟ ଏକ ଭିଡିଓରେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ। ପ୍ରଥମ ଫଟୋରେ ଶାହିନ୍ ଏବଂ ସାହିଦ ଆଫ୍ରିଦି ଏକାଠି ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଶାହିନଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ପାକିସ୍ତାନର ଶାନ ମାସୁଦ ଏବଂ ବୋଲର ହରିସ ରାଉଫ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

   Related Posts