ଫିଲ୍ମ 'କ୍ରାକ୍‌'ରେ ଆକ୍ସନ ଦେଖାଇବେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌, ଜ୍ୟାକ୍‌ଲିନ୍‌ ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ୍‌ ଆସିବେ ନଜର

Published By : Prameya-News7 Bureau | October 20, 2022 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୦।୧୦: ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ଦମ୍‌ଦାର କଳାକାର ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲ , ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ତିନିଜଣଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଦୀପାବଳି ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତ ତିନି କଳାକାର ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏକ ବିଶେଷ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି। ଯାହା ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ଖୁସିର ସୀମା ନାହିଁ। ବାସ୍ତବରେ, ଦିୱାଲୀ ପୂର୍ବରୁ ବିଦ୍ୟୁତ, ଜ୍ୟାକଲିନ ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କ ନୂଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'କ୍ରାକ' ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ।

wp:html /wp:html

ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଏକ ବୋର୍ଡ ଧରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ନାମ ଲେଖାଯାଇଛି। ଏହା ସହିତ ସେ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ୍ ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ହାତରେ ବୋର୍ଡ ଧରିଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ଫିଲ୍ମ 'କ୍ରାକ' ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମର ନାମ ସ୍ଥିର କରାଯାଇଛି । ଯାହା ପୂର୍ବରୁ ହୋଇନଥିଲା। ତାରକାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ସେମାନଙ୍କର ଫିଲ୍ମ 'କ୍ରାକ'ର ନାମ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ, ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କୁ ପରଦାରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହା ଏକ ଆକ୍ସନ୍ ଫିଲ୍ମ ହେବ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୦୨୩ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.