scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବିଦେଶରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ

30/09/2018 at 4:53 PM

ଦୁବାଇ ୩୦|୯:  ଦୁବାଇରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଦୁବାଇର ଏକ ଅଦାଲତ ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ରାତି ସମୟରେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିବା ସହ ତାଙ୍କୁ ଛୁଇଁଥିବା ଯୋଗୁଁ ଦୋଷାରୋପ କରିଛନ୍ତି ।

ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଜଣେ ମହିଳା ୩୦ବର୍ଷୀୟ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ତାଙ୍କ ସହ ଅସଭ୍ୟ ଭାବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସହ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅଜାଣତରେ ଛୁଇଁଦେଇଥିଲେ ।

ଅଭିଯୋଗକାରୀ ଜଣେ ୨୫ବର୍ଷୀୟ ମହିଳା ଓ୍ବେଟର । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଜାଣିନାହାନ୍ତି । ଅଗଷ୍ଟ ୩ ତାରିଖରେ ରାତି ପ୍ରାୟ ୧ଟା ୨୦ମିନିଟ୍ ରେ ସେ ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଏକ ସୁପର ମାର୍କେଟ୍ କୁ ଯିବାର ଥିଲା । ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ଥିଲେ । ୫ରୁ ୬ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ତାଙ୍କୁ ଜାଣିଶୁଣି ଛୁଇଁଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ସେ ବିରୋଧ କରି ପାଟିକଲି ସେ ତାଙ୍କ ସହ ଅସଭ୍ୟ ଭାବେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ । ସେ ବାରମ୍ବାର ଏଭଳି ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ଜଣେ ଆଫ୍ରିକୀୟ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇବାରୁ ସେ ଛାଡିଦେଇଥିଲେ ବୋଲି ମହିଳା ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି । ଅକ୍ଟୋବର ୧୧ ତାରିଖରେ ଏହି ମାମଲାର ଶୁଣାଣି କରାଯିବ ।

   Related Posts