suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ଶ୍ରଦ୍ଧା ହତ୍ୟା ମାମଲା :  ଅଫତାବ ପୁନାୱାଲାର ନାର୍କୋ ଟେଷ୍ଟ ଲାଗି ମିଳିଲା କୋର୍ଟଙ୍କ ଅନୁମତି

29/11/2022 at 4:01 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୯।୧୧:  ରୋହିଣୀସ୍ଥିତି ବିଧି ବିଜ୍ଞାନ ପ୍ରୟୋଗଶାଳା (ଏଫଏସସି)ରେ ଅଫତାପ ପୁନାୱାଲାର ନାର୍କୋ ଟେଷ୍ଟ କରାଯିବ। ଏଥିଲାଗି ମଙ୍ଗଳବାର ଦିଲ୍ଲୀ କୋର୍ଟ ଅନୁମତି ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି। ପୁନାୱାଲାର ଓକିଲ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ୧ ଡିସେମ୍ବର ଓ ୫ ଡିସେମ୍ବରକୁ ରୋହିଣୀସ୍ଥିତ ପ୍ରୟୋଗଶାଳାକୁ ନେଇଯିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବା ନିମନ୍ତେ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଥିଲା, ଯାହାକୁ କୋର୍ଟ ମଞ୍ଜୁର କରିଛନ୍ତି।

ତେବେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ପୋଲିସ କହିଥିଲା ଯେ ଏଫଏସଏଲ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ଏକ ଟିମ୍ ରୋହିଣୀସ୍ଥିତ ବାବାସାହେବ ଆମ୍ବଦକର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଅଫତାବର ନାର୍କୋ ଟେଷ୍ଟ କରାଯିବ। ୨୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଅଫତାବ ପୁନାୱାଲା ବିରୋଧରେ ତା ସହ ଲିଭଇନରେ ରହୁଥିବା ଶ୍ରଦ୍ଧା ୱାଲ୍କରଙ୍କ ହତ୍ୟା ଓ ତାଙ୍କ ଶବକୁ ୩୫ ଖଣ୍ଡ କରି କାଟିବାର ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି। ଏହା ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ରହିଛିଯେ ଶବ ଖଣ୍ଡ ଗୁଡିକୁ ୩୦୦ ଲିଟରର ଏକ ରେଫ୍ରିଜେରଟରେ ରଖି ନିଜ ସୁବିଧା ଅନୁସାରେ ସହରର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ନେଇ ଫିଙ୍ଗିଥିଲା।

ସୋମବାର ପୁନାୱାଲାକୁ ନେଇ ଯାଉଥିବା ପୋଲିସ ବାହନ ଉପରେ ଏଫଏସଏଲ ବାହାରେ କିଛି ସଶସ୍ତ୍ର ଲୋକେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଏଣୁ ସୁରକ୍ଷାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଲାବରେଟରୀ ଓ ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳର ସୁରକ୍ଷା କଡାକଡି କରି ଦିଆଯାଇଛି। ସୋମବାର ପଲିଗ୍ରାଫ ଟେଷ୍ଟ ଲାଗି ପୁନାୱାଲାକୁ ଏଫଏସଏଲ ନିଆଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏହି ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିଲା। ପୋଲିସ ପୁନାୱାଲାକୁ ନଭେମ୍ବର ୧୨ ତାରିଖ ଦିନ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ପଚରା ଉଚରା ଲାଗି ୫ ଦିନ ଲାଗି ପୋଲିସ ରିମାଣ୍ଡକେ ନେଇଥିଲା। ପରେ ୧୭ ଓ ୨୨ ନଭେମ୍ବରରେ ଦୁଇ ଥରରେ କୋର୍ଟ ପୁନାୱାଲାକୁ ମୋଟ ୯ ଦିନ ପୋଲିସ ରିମାଣ୍ଡ ବଢାଇଥିଲେ। ପରେ ତାକୁ ୧୩ ଦିନ ନିମନ୍ତେ ବିଚାରବିଭାଗୀୟ ହାଜତକୁ ପଠାଇଛନ୍ତି।

   Related Posts