scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କାଳ ହେଲା ପାରିବାରିକ କଳି: ଗତକାଲି ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ପତ୍ନୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗମ୍ଭୀର

20/01/2019 at 11:20 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୦/୧ : କାଳ ହେଲା ପାରିବାରିକ କଳି | ଦେହରେ କିରୋସିନ ଢାଳି ଏକ ଦମ୍ପତ୍ତି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ | ଉଭୟଙ୍କୁ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା | ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଆଜି ପତ୍ନୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ଭୁବନେଶ୍ବର ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସାଗର ଥାନା ଅଧିନରେ ଥିବା କପିଳେଶ୍ବର କେନାଲ ରୋଡରେ ରହୁଥିବା ଦମ୍ପତି ନିଜ ଦେହରେ କିରୋସିନି ଢାଳି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ଏଥିରେ ତାଙ୍କର ୩ ବର୍ଷର ଝିଅ ମଧ୍ୟ ପୋଡି ଯାଇ ଆହତ ହୋଇଥିଲା । ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ପରେ କଟକ ବଡ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା । ଏବେ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାମୀ ବାବୁଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ୩ ବର୍ଷର ଝିଅ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତକାଲି ବାବୁଲି ଦାସ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜାନକୀ ଦେହରେ କିରୋସିନ ଢାଳି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ | ଏଥିରେ ପାଖରେ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିଲା | ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ଆଜି ଭୋର ସମୟରେ ଜାନକୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି | ବାବୁଲିଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଏବେ ମଧ୍ୟ ଗମ୍ଭୀର ରହିଛି | ୩ ବର୍ଷର ଝିଅର ଅବସ୍ଥା ଭଲ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି |


ବାବୁଲି ଦାସ ପୁର୍ବରୁ ଏକ ଚିକେନ କାଉଣ୍ଟର କରି ପରିବାର ପ୍ରତିପୋଷଣ କରୁଥିଲେ । ପରେ ନିଶାଶକ୍ତ ହୋଇ ସବୁ ହରାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଶୁକ୍ରବାର ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଲିଙ୍ଗରାଜ ଥାନାକୁ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ବୁଝା ସୁଝା କରି ଘରକୁ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲା । ହେଲେ ଗତକାଲି ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଝଗଡା ଉଗ୍ର ରୂପ ନେଇଥିଲା | ଯାହାଫଳରେ ଉଭୟ ନିଜେ ନିଜେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ | କମିସନରେଟ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।

   Related Posts