oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବିବାହର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ କରୋନା ପଜିଟିଭ ହେଲେ କନ୍ୟା, କୋଭିଡ୍ କେୟାର ସେଣ୍ଟରରେ ପିପିଇ କିଟ୍ ପିନ୍ଧି କଲେ ବିବାହ

7/12/2020 at 12:04 PM

ଜୟପୁର ୭।୧୨: କରୋନା ଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମଣ ଏବେବି ଲୋକଙ୍କୁ ଘରେ ରହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଛି । ଏହି ସମୟରେ ବିବାହ ଉତ୍ସବଟିଏ ଆୟୋଜନ କରିବା ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇଯାଉଛି । ସଂକ୍ରମଣ ବ୍ୟାପିବା ଡରରରେ ସଂପର୍କୀୟମାନେ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରୁନାହାନ୍ତି । ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ରାଜସ୍ଥାନର ବାରା ସ୍ଥିତ କେଲଓ୍ବାଡା କୋଭିଡ୍ କେନ୍ଦ୍ରରେ ବର-କନିଆ ପିପିଇ କିଟ୍ ପିନ୍ଧି ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ବିବାହ ଦିନ ହିଁ କରୋନା ପରିଟିଭ ହୋଇଥିଲେ କନ୍ୟା । ଏହି ବିବାହର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସୀ ଏଏନଆଇ ଦ୍ବାରା ଟ୍ବିଟ୍ କରାଯାଇଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ପୂଜାରୀଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ କେବଳ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ କୋଭିଡ୍ ପ୍ରୋଟୋକଲ ମଧ୍ୟ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା । ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଯେ, ହୋମକୁଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ବର-କନ୍ୟା ବସିଥିଲେ । ବିବାହ ବେଳ ପୂଜାରୀ ମଧ୍ୟ ପିପିଇ କିଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଫଟୋରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ବିବାହ ବେଳେ ବର ପିପିଇ କିଟ୍ ପିନ୍ଧିବା ସହ ପଗଡି ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । କନ୍ୟା ମଧ୍ୟ ପିପିଇ କିଟ୍ ପିନ୍ଧିବା ସହ ମୁହଁରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ହାତରେ ଗ୍ଲୋଭସ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

କରୋନା ସମୟରେ ଏଭଳି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶହ ଶହ ଲାଇକ୍ସ ଏବଂ କମେଣ୍ଟ ମିଳିଛି । ଏହାସହ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହାକୁ ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରକାର ମିମ୍ସ ମଧ୍ୟ ଲୋକ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି ।

ରାଜସ୍ଥାନରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇସାରିଲେଣି । ଭାରତରେ ମୋଟ୍ ୯୬ ଲକ୍ଷ ଲୋକ କରୋନା ଭାଇରସରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts